Love Island’ın Harriett ve Ronnie’si Hala Birlikte mi?

9 Temmuz 2024, 13:18 Ronnie ve Harriett çıkıyor mu? Resim: Instagram film%2Flove-island%2Fare-harriett-and-ronnie-still-together-dating%2F&text=Are+Love+Island%27s+Harriett+And+Ronnie+Still+Together%3F+%40CapitalOfficial” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> Harriett Blackmore ve Ronnie Vint, villada geçirdikleri çalkantılı bir dönemin ardından el ele Love Island’dan ayrıldılar, ancak birlikteler mi, hala çıkıyorlar mı yoksa ayrı yollara mı gittiler? İşte bildiklerimiz. Harriett Blackmore ve Ronnie Vint’in birlikte kaldıkları yalan değil Aşk Adası […]

Love Island’ın Harriett ve Ronnie’si Hala Birlikte mi?

9 Temmuz 2024, 13:18

Ronnie ve Harriett çıkıyor mu?

Resim: Instagram


Harriett Blackmore ve Ronnie Vint, villada geçirdikleri çalkantılı bir dönemin ardından el ele Love Island’dan ayrıldılar, ancak birlikteler mi, hala çıkıyorlar mı yoksa ayrı yollara mı gittiler? İşte bildiklerimiz.

Harriett Blackmore ve Ronnie Vint’in birlikte kaldıkları yalan değil Aşk Adası Villa, ikilinin bir dargın bir barışık ilişkisiyle çalkalanıyordu ve adadaki herkes, özellikle de en yakın arkadaşları Joey Essex, halk oylamasıyla terk edilmelerini görünce çok üzüldü.

Şimdi, Ronnie’nin şov sırasında kafası birkaç kez dönmesine rağmen, birlikte villadan ayrıldıkları andan itibaren gözlerinin Harriett’a sabitlendiği anlaşılıyor.

Harriett, adalı arkadaşları Jess White ve Tiffany Leighton ile yakınlaştığında bile Ronnie’nin sevgisini kazanmak için mücadele etti ve sonunda mutlu sonlarına ulaştıkları için beklemekte haklıydı. Çift sonunda çiftleşti ve birbirlerini daha derin bir düzeyde tanıdıkları bir randevuya gönderildiler.

Elbette, işler çift için yolunda gitmeye başladığında Aşk Adası Tanrılar konuştu ve gösteriden kovuldular. Peki ya villanın dışında durumları nasıl?

Ronnie ve Harriett bir ilişki mi yoksa ayrı yollara mı gittiler? İşte bildiklerimiz.

Ronnie ve Harriett villadan birlikte ayrıldılar

Ronnie ve Harriett birbirlerine sarılmış halde villadan ayrıldılar.

Resim: ITV2


Var mı Aşk AdasıHarriett ve Ronnie hala birlikte mi?

Evet. Harriett ve Ronnie’nin villadan ayrıldıktan sonra artık sevgili oldukları anlaşılıyor. Birlikte basına çıkıyorlar ve tüm kliplerde Ronnie elini Harriett’ın dizine koyarken ve Ronnie de kolunu kucaklarken çok samimi görünüyorlar.

Ile konuşmak Kozmopolitan Ronnie, başrol oyuncuları Jess hakkında, “sadakatinin” artık Harriett’a olduğunu ancak ona karşı herhangi bir kötü his beslemediğini söyledi.

Harriett, Jess ile olan ilişkisi hakkında “Bunu kesinlikle villada bıraktım” dedi ve eğer söylediği her şeyi bilseydi ona karşı “farklı bir yaklaşım” sergileyebileceğini söyledi.

“Ama daha sonra benim hakkımda söylediği şeyleri görünce. Gördüğüm şeyler, bana ucuz demesi ve güneşin altındaki tüm isimler gibi, belki de farklı bir yaklaşım sergilerdim,” diye ekledi Harriett.

Ronnie de söze girdi: “Kırgınlık yok ama sadakatim Harriet’a olduğu için onun en iyi arkadaşı olmayacağım ve onu görmeyeceğim. Ama ben iyiyim, ne demek istediğimi anlıyor musun?”

Yarı profesyonel futbolcu, Harriett ile el ele yürürken çekilmiş bir paparazzi fotoğrafını paylaşarak durumu daha da doğrulamış gibi görünüyor.

Fotoğrafın altına ‘Turbo > Urbo’ başlığını koydu – villasının lakabı olan ‘Turbo’ya gönderme yaparak – beyaz bir kalp ve Harriett da ‘My Ronners’ yorumunu beyaz bir kalple tamamladı.

Şimdilik ikili arasındaki ilişki oldukça sıcak görünüyor. Herhangi bir değişiklik olursa sizlerle paylaşacağız.

Capital’i canlı dinleyin ve kaçırdığınız tüm programları izleyin. Küresel oyunçu.

Teknory