Eternals Star, Alternatif Harry Stilleri Eros Sahnesi Hakkında Daha Fazla Ayrıntı Sunuyor

Marvel filminde Kingo’yu canlandıran Eternals yıldızı Kumail Nanjiani, Harry Styles’ın Eros’unun yer aldığı alternatif bir sahnenin ayrıntılarını açıklıyor. Kingo oyuncusu Kumail Nanjiani, diziden alternatif bir sahnenin yeni ayrıntılarını açıkladı. Ebediler Harry Styles’ın Eros’uyla. Ebediler hem izleyiciler hem de eleştirmenler Chloé Zhao’nun Marvel serisinde neler yaratabileceğini görmek için can attığı MCU’nun yakın tarihinin en çok beklenen […]

Eternals Star, Alternatif Harry Stilleri Eros Sahnesi Hakkında Daha Fazla Ayrıntı Sunuyor

Marvel filminde Kingo’yu canlandıran Eternals yıldızı Kumail Nanjiani, Harry Styles’ın Eros’unun yer aldığı alternatif bir sahnenin ayrıntılarını açıklıyor.


Kingo oyuncusu Kumail Nanjiani, diziden alternatif bir sahnenin yeni ayrıntılarını açıkladı. Ebediler Harry Styles’ın Eros’uyla. Ebediler hem izleyiciler hem de eleştirmenler Chloé Zhao’nun Marvel serisinde neler yaratabileceğini görmek için can attığı MCU’nun yakın tarihinin en çok beklenen filmlerinden biriydi. Zhao’nun önceki filmi nedeniyle beklenti özellikle yüksekti. göçebe en iyi yönetmen ve en iyi film dallarında oscar’ı kazanan film. ne yazık ki Ebediler daha bölücü MCU filmlerinden biri oldu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Bir kayıtta konuşan Josh Horowitz‘s Mutlu Üzgün ​​Karışık podcast, Nanjiani, Styles’dan Eros ile alternatif bir sahne hakkında yeni ayrıntılar açıkladı. Eros, Marvel kötü adamı Thanos’un kardeşidir ve MCU’daki ilk çıkışını Ebediler orta kredi sahnesi. Eros ve yardımcısı Troll Pip, Thena, Makkari ve Druig ile buluşarak onlara diğer Ebedileri bulmalarına yardım etmeyi teklif etti. Nanjiani, alternatifin Ebediler sahnede Kingo, Styles’ın Eros’unun yanında yer alırdı. Aşağıdaki alıntının tamamına göz atın:

Aslında Harry Styles ile farklı bir sahne çekmiştik çünkü artık son, benim karakterim o sahnede yok. Ama onunla birlikte olduğum bir versiyonu çektik. Ve çok, farklı türden bir kredi sonrası sekansıydı … Gerçekten konuşmadık. Sanki uzaktan birbirimize göz atmış gibiydik. Hayır, bir nevi, söylememe izin var mı bilmiyorum… Başımı belaya sokacaksın. Hayır, tamamen farklıydı, tamamen farklıydı.

İlgili: Eternals’ın Devasa Göksel Olay Deliği Sonunda Marvel Tarafından Ele Alındı


Ebedilerin Geleceği Hakkında Bildiklerimiz

Thena rolünde Angelina Jolie ve Eternals'ta şaşırmış görünen Makkari rolünde Lauren Ridloff

Sonunda Ebediler, filmin karakterleri bölünmüş halde bırakılır. Sersi, Phastos ve Kingo, Celestial Arishem tarafından uzaya götürülür. Ortaya Çıkışı durdurmadaki ihanetleri nedeniyle Arishem, onlara insanlığı Ebedilerin anılarına göre yargılayacağını ve insanların yaşamaya değer olduğunu ortaya çıkarırlarsa Dünya’yı koruyacağını söyler. Bu arada Thena, Druig ve Makkari, Eros ve Pip ile karşılaştıklarında Domo’dalar.

Şu anda Marvel’ın Eternals için gelecek planları hakkında pek bir şey bilinmiyor. Devam filmi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı ve Kasım ayında Nanjiani, görünüşe göre rol arkadaşı Patton Oswalt’ın üzerinde çalışıldığı iddiasını çürüttü. Devam filmi yeşil ışık alırsa, Ebediler 2 Eros’u kötü adam olarak ortaya çıkarabilir. Kredi ortası sahnesinde Eternals’ın bir arkadaşı gibi görünse de, karakterin çizgi romanlarda ikna güçlerini tartışmalı kullanımı, Styles’ın karakterinin MCU’da nasıl geliştiğini etkileyebilir. Eros’un gerçekten de kötü adam olduğunun ortaya çıkması durumunda Ebediler 2 Ekibe filmin çoğunda yardım ettikten sonra, bu değişiklik orijinaliyle aynı çizgide olacaktı. Ebediler ve Ikaris’i ele alışı.

Harry Styles’ın Eros’u Diğer MCU Projelerinde Görünebilir mi?

Eternals kredi sahnesinde Harry Styles'ın Eros'u yere bakıyor ve Pip the Troll ile konuşuyor

başka olsa bile Ebediler film meyve vermezse, Eros’un Yenilmezler ile olan bağlantısı, karakterin başka projelerde ortaya çıkmasına neden olabilir. Eros, çizgi romanlarda bir dönem süper kahraman Starfox adını benimsemiştir. Yenilmezler’in bir üyesi olarak Starfox, her ikisi de Styles’ın Eros’unun gelecekte etkileşime girdiğini görmek için ilginç seçimler olabilecek Monica Rambeau ve She-Hulk gibi son MCU eklemeleriyle etkileşime girdi. Sersi, Kingo ve diğerlerine gelince, izleyicilerin durumla ilgili güncellemeleri takip etmesi gerekecek. Ebediler devamı, geleceği şimdi kasvetli görünse bile.

Devamı: Eternals 2, MCU’nun Thor: Ragnarok Trick’ini Kopyalamamalı

Kaynak: Josh Horowitz

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory