MCU Kostüm Tasarımcısı, Bir Büyük Thor Karakterinin Kesilmeye Devam Ettiğini Söyledi

Ev film Haberleri MCU Kostüm Tasarımcısı, Bir Büyük Thor Karakterinin Kesilmeye Devam Ettiğini Söyledi Bir MCU kostüm tasarımcısı, MCU onu dahil etmeye çalıştığında kesilmeye devam eden büyük bir Thor çizgi roman karakteri olduğunu ortaya çıkardı. Bir tane var Marvel Sinematik Evreni Binbaşı olmasına rağmen her potansiyel görünümden atılmaya devam eden karakter Thor karakter. bu Thor […]

MCU Kostüm Tasarımcısı, Bir Büyük Thor Karakterinin Kesilmeye Devam Ettiğini Söyledi

Bir MCU kostüm tasarımcısı, MCU onu dahil etmeye çalıştığında kesilmeye devam eden büyük bir Thor çizgi roman karakteri olduğunu ortaya çıkardı.


Bir tane var Marvel Sinematik Evreni Binbaşı olmasına rağmen her potansiyel görünümden atılmaya devam eden karakter Thor karakter. bu Thor franchise, büyük ölçüde Thor (Chris Hemsworth) ve Loki (Tom Hiddleston) arasındaki ilişki ve ebeveynlerine karşı karışık duyguları etrafında dönmüştür. Süre Thor: Ragnarok Asgard’ın yıkımını gören kardeşler arasındaki bağ hala hikayenin önemli bir parçası, çünkü Hela’nın (Cate Blanchett) gizlice üvey kız kardeşleri olduğunun ortaya çıkmasıyla, proje boyunca, özellikle de babalarının mirasıyla güreşmek zorunda kalıyorlar. ani ve şok edici ölümünün ardından.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yine de kardeşlerin gizlice kanatlarda bekleyen başka bir üvey kardeşi var. Çizgi romanlarda Thor ve Loki, Odin’in başka bir çocuğu olan Cesur Balder ile de akrabadır. Neredeyse yer alan Balder Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor StrangeIlluminati, Warriors Three’nin bir arkadaşıdır ve başlangıçta inanılmaz bir savaşçı becerisine sahip yenilmez bir karakter olarak tanıtılmıştır. ile yapılan bir röportajda ComicBook.comMCU’nun kostüm tasarımcısı Graham Churchyard, Balder’in birkaç MCU projesine dahil edilmesinin planlandığını ancak karakterin her seferinde ne yazık ki kesildiğini açıkladı. Aşağıdaki alıntıya göz atın:

Cesur Balder’ı tasarlarken çok yol kat ettik ve sonra oyuncu kadrosunu bekledik, bekledik ve bekledik. Bir prototip aşamasına götürdüm, bir nevi tasarım işinin içindeydik, kumaşları ve fikirleri bir araya getiriyor ve bir oyuncu bekliyorduk. Zavallı Cesur Balder, bunu basitleştirebilirsem, neredeyse Thor 1, Thor 2 ve Thor 3’ü yaptı. Sonra, tıpkı ‘Yaşasın! Bir görünüm alacak!’ Zavallı adam. Marvel’in Balder’in kaskıyla ilgili arşiv kitabının Kenneth Branagh’ın Thor’una kadar uzanan tasarımlarını gördüm. Yani, uzun zamandır bekliyor ve yakın zamanda ortaya çıkacağını sanmıyorum.

COVID denen bu aptalca şey yüzünden seyahat yasağı vardı ve Amerika’ya gidemedim. Birleşik Krallık’ta burada güney kıyısında yaşıyorum. Temel olarak, öyle bir noktaya geldi ki… Birleşik Krallık’ta yeniden tasarım aşamasında olan Balder the Brave gibi birkaç karakterleri daha vardı ve bu yüzden bu aktörlerin çoğunu getiremedik. tersten seyahat yasağı ve bir takım kısıtlamalar yüzünden… Patrick Stewart’ı Hayley Atwell ile aynı anda çekime getiremedik. Hayley Atwell, M:I 7 ve diğer şeylerle ilgileniyordu. Yani, İlluminati’yi aynı anda tek bir odaya toplama hayali Londra’da gerçekleşmedi. Neredeyse Los Angeles’ta altı aylık gibi bir süre içinde oldu ki bu olağanüstü bir şey. Sanki, Illuminati, o sayfaları aldığımda, ‘Bu kendi başına bütün bir film gibi çünkü çok fazla genişleyebilir’ gibiydi.

İlgili: MCU’nun Orijinal Sürüm Planı 4. Aşamayı Sabitleyebilirdi


Balder The Brave, MCU’da Nerede Görünebilir?

Marvel Asgardlılar

Asgard yok edildiğinde Balder, MCU’da bir yer bulmayı başarırsa muhtemelen atalarının evinde görünmeyecek, ancak bu onun hikayede yeri olmayacağı anlamına gelmez. Balder daha önce Hel’in Kralı olarak hüküm sürdü ve bu ona biraz yaratıcılıkla ortaya çıkma fırsatı verebilir. Savaşçı zaten öldürülmüşse veya süreklilik Balder’in Asgard’ın yok edilmesinde ölmesi için ayarlanmışsa, Valhalla’nın potansiyel hükümdarı olarak görünebilir. Bu, Jane Foster’ın ortaya çıkması için bir fırsat verir. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsüve ayrıca Heimdall’a bir şans daha verebilir.

Balder henüz gitmediyse, Asgard halkı arasında gizli bir kraliyet ailesi üyesi olarak yaşıyor olabilir. Valkyrie’nin yönetimi altında yaşayan Balder, gerçek mirasını ifşa etmeden önce zamanını bekliyor olabilirdi. Ne de olsa, Odin’in ölümü ve Hela’nın ortaya çıkışının ardından, Thor’un gizli üvey kardeşlerine şüpheyle bakılabilir. Balder iyi niyetli olabilir, ancak Asgard’ı yıllardır harap eden bir dizi yıkımın ardından ne zaman saklanacağını bilecek kadar akıllı olmalıdır. Chris Hemsworth, Thor’un bir sonraki MCU görünümünün sonuncusu olmasını istiyor, bu da Marvel’in onun yerini alması için yeni bir Asgardlı kahramana ihtiyacı olacağı anlamına geliyor. Valkyrie gibi, Balder de tam o kahraman olabilirdi.

Balder, MCU’da hiçbir zaman önemli bir rol oynamazsa, karakterin parlayabileceği bazı yerler var. Kang, İntikamcılar’ın üzerine çok yönlü kaosu salmaya hazırlanırken Balder, Earth-616’nın kahramanlarıyla ekip oluşturmak için diğer evrenlerde görünebilir. Yenilmezler: Kang Hanedanı ve Yenilmezler: Gizli Savaşlar mümkün olduğu kadar çok kahramanı bir araya getirebilecek devasa yapımlar olacak. Yenilmezler: Oyunsonu yaptı. Dövüşte oynaması kolay bir role sahip olacağı için Balder’in MCU’ya gelmesi için daha iyi bir yer olamaz. Ne yazık ki, Daniel Craig geri adım attığından beri Doktor Garip Çılgınlığın Çoklu Evreninde Balder olarak görünüm, MCU Muhtemelen tamamen başka bir aktör bulmak zorunda kalacak, bu yüzden Thor’un üvey kardeşini kimin oynayabileceği henüz belli değil.

Daha Fazlası: Yaklaşan Her Marvel Sinema Evreni Filmi ve Geliştirme Aşamasında Olan TV ŞovuKaynak: ComicBook.com

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory