M3 iPad Pro 2024: Çıkış tarihi, yeni özellikler, teknik özellikler ve daha fazlası

Gelecek yıl yeni bir iPad Pro’nun piyasaya çıkması gerekiyor, henüz bilmiyoruz her şey 2023’ün sonuna yaklaşırken bununla ilgili pek çok söylenti detayı gün yüzüne çıktı. TL;DR? Görünüşe göre iPad’in büyük bir yenilemeden geçmesi bekleniyor. Üst düzey tablet, iPad serisi için büyük bir ilerlemeyi temsil etmelidir. Şu ana kadar bildiğimiz detaylar bunlar. AYRICA BAKINIZ: 2023’te yeni […]

M3 iPad Pro 2024: Çıkış tarihi, yeni özellikler, teknik özellikler ve daha fazlası

Gelecek yıl yeni bir iPad Pro’nun piyasaya çıkması gerekiyor, henüz bilmiyoruz her şey 2023’ün sonuna yaklaşırken bununla ilgili pek çok söylenti detayı gün yüzüne çıktı.

TL;DR? Görünüşe göre iPad’in büyük bir yenilemeden geçmesi bekleniyor. Üst düzey tablet, iPad serisi için büyük bir ilerlemeyi temsil etmelidir. Şu ana kadar bildiğimiz detaylar bunlar.

AYRICA BAKINIZ:

2023’te yeni MacBook’lar alamayabiliriz. Ancak işte bir sonraki olası lansman.

iPad Pro’nun çıkış tarihi ve fiyatı

İlk önce ilk şeyler: Bu şey ne zaman çıkacak? Hızlı cevap: Net değil ama gelecek yıl olacağı neredeyse kesin. Bloomberg’Apple’la ilgili her konuda müjde niteliğinde olan Mark Gurman’ın sözleri Power On bülteninde şunu yazdı: yeni iPad Pro’nun 2024 yılının “ilkbahar veya yaz başında” piyasaya sürülmesi planlanıyordu.

Şimdi fiyat… fiyat zor. Hiç kimse biliyor fiyat. Ancak söylentiler, Apple’ın tabletinin lüks versiyonu olan iPad Pro’nun bazı büyük güncellemelere hazır olması nedeniyle bu şeyin pahalı olabileceğini öne sürüyor. Bu muhtemelen fiyat artışı anlamına geliyor. Dizüstü Bilgisayar Mag bazı sayıları çarpıttım Yayın, üretim maliyetlerinde yaklaşık yüzde 50’lik bir kar marjı varsayıldığında, yeni iPad Pro’nun “11 inçlik model için 1.300 dolar ve 12.9 inçlik model için 1.800 dolar”a mal olabileceğini tahmin etti. Yine bunlar kesin fiyatlar değil, söylentilere dayalı kaba bir tahmin; ancak bu 500-700 dolarlık bir artışı temsil ediyor.

Yeni iPad Pro özellikleri ve yükseltmeleri

Peki bu yüksek fiyatlar söylentileri size ne kazandıracak? Görünüşe göre oldukça fazla. Gurman yaz sonundaki haber bülteninde beklediği yenilikleri anlattı.

İşte ne bildirdi kullanıcıların yeni iPad Pro’dan bekleyebilecekleri:

Gurman, bunların iPhone’ların 2017’den bu yana kullandığı ilk OLED ekranlı iPad’ler olacağını belirtti. Bu, yeni iPad Pro’nun daha canlı renklere ve daha parlak resimlere sahip olması gerektiği anlamına geliyor, ancak bu yükseltme aynı zamanda fiyatın artmasının da önemli bir nedeni. Basitçe söylemek gerekirse, yapımı daha pahalıdır.

Peki ya diğer söylentiler?

Yeni iPad Pro hakkında pek çok söylenti sızıntısı var, ancak bunların ne kadar doğru olabileceğini bilmek imkansız; özellikle de çıkış tarihinden bu yana. Orada söylentilerdiörneğin iPad Pro’nun alacağı fazla 16 inç veya 14 inç seçeneğiyle daha büyük. Ancak Gurman haklıysa bunlar doğru olmayabilir.

Orada da vardı öneriler Yenilenen Magic Keyboard’un, Apple MacBook’a daha çok benzemesini sağlayan alüminyum bir üst kasaya sahip olacağı söylendi. Gürman yazdı klavyenin yeni sürümünün “iPad Pro’yu mevcut kurulumdan çok daha fazla bir dizüstü bilgisayar gibi göstermesini sağladığını” söyledi. Belki de aksesuar piyasaya çıktığında göreceğimiz şey budur.

Toplamda, yeni iPad Pro hakkında çok az ayrıntı kesin olarak belirlenmiş. Görmek için 2024’ü beklememiz gerekebilir Kesinlikle ne alacağız.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow