M3GAN Blumhouse Yapımcısı Film Galası İçin Katil Bebek Gibi Giyindi

Blumhouse CEO’su Jason Blum, viral bir dans anının yer aldığı katil oyuncak bebek filminin Los Angeles galasına M3GAN gibi giyinerek katıldı.

M3GAN Blumhouse Yapımcısı Film Galası İçin Katil Bebek Gibi Giyindi

Blumhouse CEO’su Jason Blum, viral bir dans anının yer aldığı katil oyuncak bebek filminin Los Angeles galasına M3GAN gibi giyinerek katıldı.


Blumhouse CEO’su Jason Blum, şirketin yeni filminin galasına katıldı M3GAN filmin merkezindeki viral katil bebek olarak kostümlü. M3GAN6 Ocak 2023’te sinemalarda gösterime giren, Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng ve Brian Jordan Alvarez’in rol aldığı ve yeğeninin bakıcısı olan genç bir kadının onu M3GAN adlı yapay zeka bebek arkadaşıyla tanıştırmasını konu alıyor. içgüdüler ölümcül hale gelir. M3GAN’ın bir koridorda dans ettiği, filmin fragmanından tuhaf bir an hızla viral oldu ve daha sonra filmin 8 Aralık’taki LA galasında bir dansçı topluluğu tarafından yeniden yaratıldı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Resmi Twitter hesabında, Blum yetkiliden bir fotoğraf paylaştı M3GAN prömiyer. Filmin yapımcısı olan Blum, fotoğrafın ortasında tam bir M3GAN kostümü giymiş ve galada performans sergileyen dört dansçının yanında poz veriyor. Etkinliğin ne kadar eğlenceli olduğunu düşündüğünü paylaşarak “Hayatımın geri kalanında bunu giyeceğim.“Aşağıdaki fotoğrafa bakın:

İlgili: Ronny Chieng’in film ve TV Rolleri: Young Rock’tan Greg Yao’yu Nerede Biliyorsunuz?


M3GAN 2023’ün İlk Korku Hiti Olacak mı?

Gerçek şu ki M3GAN tatil sezonunda (genel izleyiciler korkuya daha az odaklanma eğilimindeyken) gösterime girmesinden bir ay önce bu kadar çok dikkat çekmeyi başarması muazzam bir başarı. Özellikle de genel pop kültürü sohbetinin büyük ölçüde Luca Guadagnino’nunki gibi Oscar’ın dikkatini çekmek için yarışan filmlere yöneldiği düşünülürse. Kemikler ve HepsiSteven Spielberg’in Fabelman’larve Todd Field’ın Depobu ağızdan ağza vızıltı, filmin 2023’ün ilk korku hiti olacağı ve 2022’nin yerel gişede güçlü korku gösterileri eğilimini sürdüreceği anlamına gelebilir.

Bununla birlikte, viral bir sansasyon olmak, mutlaka finansal getirileri garanti etmez. Sony Spider-Verse filmi için durum kesinlikle böyle değildi. morbius, bu yılın başlarında prömiyeri yapılan. film, başlangıçta ılık olan gişe resepsiyonunun ardından sosyal medyada çok sayıda viral komediye konu oldu. Ancak, yapımcılar bu ilgiden yararlanmaya çalıştıklarında ve yeniden piyasaya sürdüklerinde morbius ilk galasından iki ay sonra sinemalarda, film yalnızca ek 250.000 $ kazandı.

Ocak ayında vizyona giren korku filmleri de 2010’larda genel olarak olumsuz bir algı topladı, çünkü bu tür kötü değerlendirilen filmlerin vizyona girmesi Şeytan’ın hakkı 2014 yılında ve Yeraltı Dünyası: Kan Savaşları Ancak son yıllarda bu durum değişti, özellikle de film gösterimlerinin daha yaygın hale geldiği COVID-19 döneminde. Örneğin, Çığlık (2022), Ocak ayında piyasaya sürüldü ve Omicron varyantının yükselişi sırasında bile 2023’te bir devam filmi kazanacak kadar önemli bir başarı elde etti. Blumhouse ayrıca 2019’daki hit çapraz filmiyle pandemi öncesi Ocak başarısını da elde etti. BardakBu, bu sürüm penceresiyle tam olarak ne yaptıklarını bildiklerinin bir işareti olabilir. M3GAN.

Devamı: Exorcist TV Dizisi, Yeni Blumhouse Üçlemesi ile Canon Olamaz

Kaynak: Jason Blum/ Twitter

film Premiere”/>

Anahtar Yayın Tarihleri

  • M3GAN <a href=film Posteri” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/10/M3GAN-Movie-Poster.jpg”/>

Teknory