Katil Fragmanı Yayınlandı

Netflix, Michael Fassbender’ın pisliğini temizleyen bir suikastçıyı canlandırdığı, David Fincher’ın yeni gerilim filmi The Killer’ın tam uzunluktaki fragmanını yayınladı. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Netflix’in tam uzunluktaki fragmanı yayınlandı Katilizleyicilere David Fincher’ın işverenlerine karşı dönen bir kiralık katili konu alan […]

Katil Fragmanı Yayınlandı

Netflix, Michael Fassbender’ın pisliğini temizleyen bir suikastçıyı canlandırdığı, David Fincher’ın yeni gerilim filmi The Killer’ın tam uzunluktaki fragmanını yayınladı.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Netflix’in tam uzunluktaki fragmanı yayınlandı Katilizleyicilere David Fincher’ın işverenlerine karşı dönen bir kiralık katili konu alan son filmini tattırıyor.
  • Başrolünü Michael Fassbender’ın paylaştığı film, aynı adlı Fransız çizgi roman serisinden uyarlandı ve ilk gösterimi Venedik Uluslararası film Festivali’nde yapıldı.
  • film, 10 Kasım’da Netflix’te gösterime girerken aynı zamanda sınırlı sayıda gösterime girerek izleyicilere filmi beyaz perdede izleme seçeneği sunuyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Netflix tam uzunlukta yayınlıyor Katil David Fincher’ın vizyona giren son filmi hakkında daha fazla bilgi veren fragman. Aynı adlı Fransız çizgi roman serisinden uyarlanan filmde Michael Fassbender, beklenmedik bir şekilde işini batıran ve sonunda yeteneklerini işverenlerine yönelten bir kiralık katili canlandırıyor. KatilNetflix’te gösterim tarihi 10 Kasım olarak belirlendi ancak film, Eylül ayında Venedik Uluslararası film Festivali’nde gösterime girdikten sonra 27 Ekim Cuma günü sınırlı sayıda gösterime girdi.

film artık halka açık olduğundan Netflix tam uzunluktaki filmini de yayınlıyor Katil römork:

Gelmek için daha fazla…

Teknory