M3gan, Chucky ile Devam Eden Katil Bebek Savaşında Sözlü Haymaker’ları Teslim Etti

İki korku filmi kötü adamının palaları bırakıp sözlü bir savaşa gireceği kimin aklına gelirdi? Blumhouse Productions’ M3GAN sadece bir haftadır sinemalarda ve üretilen tehdit şimdiden modern slasher ikonlarının merdivenlerini tırmanıyor. Arsa, yalnız bir çocuğa refakatçi olarak yaratılan yapay zekaya sahip bir oyuncak bebeğe odaklanıyor. Tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, M3GAN insanına karşı sağlıksız bir saplantı geliştirince […]

M3gan, Chucky ile Devam Eden Katil Bebek Savaşında Sözlü Haymaker’ları Teslim Etti

İki korku filmi kötü adamının palaları bırakıp sözlü bir savaşa gireceği kimin aklına gelirdi?

Blumhouse Productions’ M3GAN sadece bir haftadır sinemalarda ve üretilen tehdit şimdiden modern slasher ikonlarının merdivenlerini tırmanıyor. Arsa, yalnız bir çocuğa refakatçi olarak yaratılan yapay zekaya sahip bir oyuncak bebeğe odaklanıyor. Tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, M3GAN insanına karşı sağlıksız bir saplantı geliştirince işler ters gider. Ölümcül cazibe aralarına bir şey girdiğinde.

Bil bakalım sonra ne olacak? Evet, hepsi terapiye gidiyor, yollarındaki hatayı görüyor ve duygusal olarak sağlıklı bir aile oluyorlar. Aslında, tüm aile için acayip, kanlı bir eğlence var ama terapi fena fikir olmazdı.

Öfkesini talihsiz kurbanların üzerine salmak için canlanan bir oyuncak bebek fikri size tanıdık geliyorsa, yalnız değilsiniz. Yerleşik plastik psikopat, ilgi odağını henüz paylaşmaya hazır değil. Tam kan dökmeye hazır olduğunuzda, Chucky ve M3GAN bunun yerine en beklenmedik sosyal medya savaşlarına girdiler.

Ufak tefek itibarına uygun yaşayan Chucky, mahallenin büyüklerine saygısızlığı konusunda yeni çocuğa istisna yaptı.

Korku hayranları taraf seçmekte ve M3GAN’ın sosyal medyası olan saf şımarıklığın tadını çıkarmakta hızlıydı.

Belki bir gün, bu ikisini bir ekranda karşı karşıya görürüz, ancak şimdilik Twitter elimizden geldiğince yakın.

Teknory