Mac için MS Office uygulamalarını 50 doların altında bir fiyata indirin

TL;DR: Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamalar da dahil olmak üzere Mac için Microsoft Office’in ömür boyu lisansları, 219,99 $’dan 27 Kasım saat 23:59’a (PT) kadar 49,97 $ fiyatla satışa sunulacak. Favori uygulamalarımıza sahip olmanın giderek zorlaştığı, aboneliğe dayalı bir dünyada yaşıyoruz. Örneğin Microsoft 365’i ele alalım; Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları kullanmak için […]

Mac için MS Office uygulamalarını 50 doların altında bir fiyata indirin

TL;DR: Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamalar da dahil olmak üzere Mac için Microsoft Office’in ömür boyu lisansları, 219,99 $’dan 27 Kasım saat 23:59’a (PT) kadar 49,97 $ fiyatla satışa sunulacak.


Favori uygulamalarımıza sahip olmanın giderek zorlaştığı, aboneliğe dayalı bir dünyada yaşıyoruz. Örneğin Microsoft 365’i ele alalım; Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları kullanmak için aylık veya yıllık ödemeler yapmanız gerekir. Ancak abonelik ücretlerini ödemek tek seçeneğiniz değil.

Mac için Microsoft Office’in ömür boyu lisansı, bir kez ödeme yapmanıza ve bunları ömür boyu kullanmanıza olanak tanır. Normalde 219,99 $, burada 49,97 $ karşılığında ömür boyu lisans alabilirsiniz.

Bir kez ödeyin ve üretkenlik uygulamalarını sonsuza kadar kullanın

Kullanıcılar, ömür boyu lisansınızla önemli uygulamaları alacaktır:

  • Microsoft Word: Belge düzenleme, şablon kitaplığı ve proje işbirliği.

  • Microsoft Excel: Elektronik tablo özelleştirme ve veri analizi.

  • Microsoft PowerPoint: Sunum tasarımı ve kayıt araçları.

  • Microsoft Teams: Gerçek zamanlı işbirliği, video konferans ve dosya paylaşımı.

  • Microsoft Outlook: E-posta yönetimi ve takvim planlaması.

  • Microsoft OneNote: Multimedya desteğiyle not alma ve düzenleme.

Hızlı indirmeler için anında teslimat

Microsoft Office 2021’i indirebilmeniz için Mac’inizin en azından çalışıyor olması gerekir Versiyon 11 Big Sur. Ayrıca, bu satın alma işleminin bir bilgisayar için tek seferlik kurulumu kapsadığını lütfen unutmayın; paketi birden fazla cihaza indirmek isteyenlerin her biri için ayrı bir lisansa ihtiyacı olacaktır.

Sınırlı bir süre için indirimde olan bu ömür boyu lisanslarla favori üretkenlik uygulamalarınıza sahip olun:

Fiyatlar değişebilir.

Teknory