En iyi stok izleme fırsatı: Tykr’da %86 indirim

TL;DR: Tykr Stock Screener Pro Plan’a ömür boyu abonelik 95,65 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %86 tasarruf etmenizi sağlar. Yeni bir beceri edinmek mi istediniz? Size para kazandıran birine ne dersiniz? Hayır, bu sefer yan işlerden bahsetmiyoruz. Borsadan bahsediyoruz. Tykr Stock Screener, kendi hisse senedi tarama ve eğitim platformunuz olarak hizmet vererek, yatırımlarınızı kendi […]

En iyi stok izleme fırsatı: Tykr’da %86 indirim

TL;DR: Tykr Stock Screener Pro Plan’a ömür boyu abonelik 95,65 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %86 tasarruf etmenizi sağlar.


Yeni bir beceri edinmek mi istediniz? Size para kazandıran birine ne dersiniz? Hayır, bu sefer yan işlerden bahsetmiyoruz. Borsadan bahsediyoruz.

Tykr Stock Screener, kendi hisse senedi tarama ve eğitim platformunuz olarak hizmet vererek, yatırımlarınızı kendi başınıza güvenle yönetmenize yardımcı olur. Ve şu anda yalnızca 95,65 £ karşılığında bir Pro Plan ömür boyu aboneliği kazanabilirsiniz ve bu, hisse senetlerini sizin için analiz etme ayak işini yapmanıza yardımcı olduğu için yüzlerce tasarruf etmenizi sağlar.

Borsaya girmeye hazırsanız, Tykr Stock Screener’ın yatırımın tüm ayrıntılarını öğrenmenize yardımcı olmasına izin verin. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz için bu kullanışlı uygulama ile tüm süreç daha az göz korkutucu ve daha eğlenceli hale gelebilir. Tykr, 30.000’den fazla ABD ve Uluslararası hisse senedi için anlaşılması kolay özetler sayesinde işleri daha az karmaşık hale getirmeyi hedefliyor.

Tykr uygulamasını yükleyin ve 30 saniye gibi kısa bir sürede hisse senetleri hakkında daha bilinçli kararlar verebileceksiniz. Her şeyi anlaşılması kolay bir şekilde ortaya koyar – satışta, olası bir satın alma, aşırı fiyat veya potansiyel bir satış. Her şey, uygulamanın perde arkasında yarattığı ve her şeyi çok basitleştiren titiz bir algoritma tarafından belirlenir — puan ne kadar yüksekse, Tykr yatırımın o kadar güvenli olduğunu düşünür. Dolayısıyla, Tykr’ı kullanırken, alıp satmanın ne zaman avantajlı olabileceği gibi becerileri öğrenirken potansiyel olarak akıllıca kararlar verebilirsiniz.

Sınırlı bir süre için şimdi yalnızca 95,65 £ — normal fiyattan %86 indirimli — Pro Plan ömür boyu Tykr Stock Screener aboneliğiyle yatırım yaparken bazı varsayımları ortadan kaldırın.

Teknory