Mads Mikkelsen Potansiyel Bir ‘Hannibal’ Dönüşüyle ​​Dalga Geçerken Taze Yüzlü Bir Korku Komedisi Rotten Tomatoes’u Etkiliyor

NBC aracılığıyla Bir gelin, hepiniz gelin – sizi göz kamaştırıcı hortlaklar, goblinler, hayaletler ve canavarlar! Evet, bu doğru, yeni bir haftalık yeni yüz için geri döndük. korku Burada, Bunu Kapsadık’ta toparlanıyor. Elbette sinema dünyasında bu haftanın ana konusu DC’ler. Flaş, ancak bu, bu Cuma günü keşfedilmeye hazır çok sayıda tür hazinesi olmadığı anlamına gelmez. Aslında, […]

Mads Mikkelsen Potansiyel Bir ‘Hannibal’ Dönüşüyle ​​Dalga Geçerken Taze Yüzlü Bir Korku Komedisi Rotten Tomatoes’u Etkiliyor

NBC aracılığıyla

Bir gelin, hepiniz gelin – sizi göz kamaştırıcı hortlaklar, goblinler, hayaletler ve canavarlar! Evet, bu doğru, yeni bir haftalık yeni yüz için geri döndük. korku Burada, Bunu Kapsadık’ta toparlanıyor. Elbette sinema dünyasında bu haftanın ana konusu DC’ler. Flaş, ancak bu, bu Cuma günü keşfedilmeye hazır çok sayıda tür hazinesi olmadığı anlamına gelmez. Aslında, bizim açımızdan özellikle haber ağırlıklı bir hafta oldu – Rotten Tomatoes’ta sıraları yükselten ve Mads Mikkelsen’e kadar bize bol miktarda umut aşılayan mide bulandırıcı yeni bir korku komedisiyle. olası Hannibal geri dönmek.

Yani, kendinizi büyünün içinde kaybolmuş bulmadan önce Hannibal söylentiler, ürkütücü alemdeki en son güncellemeleri incelerken bizi takip edin.

Hannibal 4. sezon bir şey olabilir, ancak yalnızca bir yuva bulursa

hannibal
NBC aracılığıyla

A-Listesi bir ünlünün iptal edilen, muhtemelen ölümden geri getirilen bir şov hakkında samimi konuşmasından daha iyi bir hediye olamaz. Bu, esas olarak, Deadline ve Mads Mikkelsen arasındaki bir röportaj sırasında meydana geldi. Hannibal yıldız, şov yeni bir ev bulabilirse akıllara durgunluk veren dizinin geri dönebileceği konusunda ısrar etti. Temel olarak Mikkelsen, herhangi bir ağ veya yayın hizmetinin diziyi dördüncü sezon için kapmaya karar vermesi durumunda ekibin işleri kaldığı yerden devam etmeye hazır olduğunu açıkladı. Birisi, herhangi biri – lütfen!

İki kül kedisi slashers bu noktada aşırı korku hissi veriyor

sindirella tanıtım resmi
Disney aracılığıyla görüntü

Sadece bir zaman Winnie the Pooh: Kan ve Bal slasher hareketi çok fazla geldi, iki Cinderella slasher’ın geleceğinin kesinlikle aşırı olduğu ortaya çıktı. Sırasında Sindirella’nın Laneti bir süredir onaylandı, Külkedisi’nin İntikamı şimdi yan yana rekabet etmeye geliyor. Görünen o ki, Cinderella’nın halletmesi gereken çok şey var ve görünüşe göre bunu her şeyi kanlı bir slashfest’e çevirerek yapmayı seçiyor. Bu sizin için korku türü.

Mide bulandırıcı bir korku komedisi başarılı bir RT çıkışını yaşıyor

Lionsgate aracılığıyla görüntü

Kuşkusuz, korku türü, son birkaç yılda, özellikle 2022 ve 2023’te, sürekli olarak çeşitli fantastik içerikler üretiyor. Bununla birlikte, taze yüzlü korku komedisi karartma Rotten Tomatoes’da yüzde 81’lik olumlu bir puanla çıkış yapan yepyeni filmle şu anda piyasadaki en iyiler arasında. Bu kesinlikle son zamanlarda türde duyulmamış bir şey değil, ancak korku çarklarının hala iyi yönde döndüğünü bilmek kesinlikle cesaret verici bir işaret.

Yepyeni bir haftalık korku dizisi için önümüzdeki Cuma günü geri kayın, gorehounds.

Yazar hakkında

Taylor Mansfield

Taylor Mansfield

Gazetecilik sanatından etkilenen Taylor Mansfield, 10 yılı aşkın bir süredir yazıyor. Günümüzde, filmler, televizyon, ünlü haberleri ve tabii ki … *herhangi bir* korku gibi çok çeşitli konuları ele alarak WGTC’de Yazar / Editör olarak uzmanlığını ödünç veriyor! Çünkü nerede korku varsa – Taylor çok geride değil. Daha önce GamersDecide, MovieWeb ve The Nerd Stash gibi eğlence sitelerine katkıda bulunmuştur.

Teknory