Mağaza içi Apple Vision Pro demoları: İçeri girdiğinizde sizi neler bekliyor?

Çoğu insan muhtemelen en az bir kez bir Apple Store’a adım atmıştır. Apple’ın fiziksel perakende mağazalarının tasarımı, düzeni ve genel havası ikoniktir. Bunu okurken muhtemelen mağazaların masa düzenini iPhone’lar, iPad’ler, Apple Watch’lar ve Mac’lerle bile hayal edebilirsiniz. Apple Vision Pro bunu değiştirmek üzere görüş Apple Store’da her şey var. Buna göre Bloomberg‘den Mark Gurman, Apple, […]

Mağaza içi Apple Vision Pro demoları: İçeri girdiğinizde sizi neler bekliyor?

Çoğu insan muhtemelen en az bir kez bir Apple Store’a adım atmıştır. Apple’ın fiziksel perakende mağazalarının tasarımı, düzeni ve genel havası ikoniktir. Bunu okurken muhtemelen mağazaların masa düzenini iPhone’lar, iPad’ler, Apple Watch’lar ve Mac’lerle bile hayal edebilirsiniz.

Apple Vision Pro bunu değiştirmek üzere görüş Apple Store’da her şey var.

Buna göre Bloomberg‘den Mark Gurman, Apple, Apple Vision Pro demoları için mağazalarında ev içi bir ortamı kopyalamaya hazırlanıyor.

AYRICA BAKINIZ:

Apple Vision Pro rehberli turu kısa süre önce sona erdi: bundan öğrenebileceğiniz 3 yeni şey

Apple, Vision Pro demoları için oturma odaları tasarlayacak

Gurman, Apple’ın en büyük 50 lokasyonunun Apple Vision Pro demoları için oturma alanıyla donatılacağını bildirdi. Bu alanlar, Apple’ın çoğu kullanıcının yeni AR/VR başlığıyla zaman geçireceğine inandığı oturma odasını yeniden yaratmak için ev içi deneyimi taklit edecek.

Suni deri banklar ve halılarla tüketicilerin Apple Store’da alışık olduklarından çok farklı görünecek.

Bir mağaza içi hayal edilebilir kurmak duyurulmasından bu yana Apple Vision Pro’yu tanıtan çok sayıda Apple videosunda görülenlere çok benziyor.

Apple’ın diğer mağaza lokasyonları için şirket, biraz daha Apple Store benzeri görünen alanlar hazırlıyor ancak yine de kullanıcıların Apple Vision Pro bölümünde cihazı deneyebilecekleri koltuklar olacak.

Daha önce Bloomberg’de olduğu gibi rapor edildiApple, Apple Vision Pro’yu merak edenler için 25 dakikalık mağaza içi demolar hazırlıyor. Bu noktada akıllı telefonlardan MacBook’lara kadar Apple’ın amiral gemisi ürünlerinin çoğu neredeyse kendi kendine satılıyor. Ancak 3.499 dolarlık yeni kulaklığının ön siparişleri yeni olsa bile muhtemelen farklı bir hikaye olacak. hepsi satıldı.

Çalışanlarını uzun cihaz demoları için eğitmeye yönelik mağaza içi tasarım değişiklikleri arasında Apple, Apple Vision Pro’yu tüketicilere satmak için daha da ileri gidiyor.

Apple’ın, şirket için yeni bir ürün kategorisini araştıran yepyeni cihazı Apple Vision Pro, resmi olarak 2 Şubat’ta piyasaya sürülüyor. Yani Apple hayranları, bir sonraki Apple Store ziyaretlerinden birinde büyük olasılıkla kişisel bir deneyim yaşayacaklar.

Teknory