Sadece 199,99 $ karşılığında kendi kendini ısıtan bir ceket alın

TL;DR: 31 Aralık itibarıyla, bu Gama Grafen İnfüzyonlu Isıtmalı Ceketi (Power Bank ile birlikte) yalnızca 199,99 $ karşılığında edinin — tüm bedenlerde %65 indirim. İster yokuşlara çıkıyor olun ister sadece köpeğinizi gezdiriyor olun, havalar soğuduğunda iyi kış kıyafetleri büyük fark yaratır, ancak çoğunun ortak bir yanı vardır: onu ısıtan sizsiniz. Vücudun farklı ısınma bölgelerini ısıtan […]

Sadece 199,99 $ karşılığında kendi kendini ısıtan bir ceket alın

TL;DR: 31 Aralık itibarıyla, bu Gama Grafen İnfüzyonlu Isıtmalı Ceketi (Power Bank ile birlikte) yalnızca 199,99 $ karşılığında edinin — tüm bedenlerde %65 indirim.


İster yokuşlara çıkıyor olun ister sadece köpeğinizi gezdiriyor olun, havalar soğuduğunda iyi kış kıyafetleri büyük fark yaratır, ancak çoğunun ortak bir yanı vardır: onu ısıtan sizsiniz. Vücudun farklı ısınma bölgelerini ısıtan bir güç bankasına bağlanan Gama Grafen İnfüzyonlu Isıtmalı Ceketi deneyin. Üç boyutta geliyor ve her biri yeni yılı kutlamak için 575 dolardan 199,99 dolara düşürüldü.

Kendi kendini ısıtan kışlık montlar

Bu çok yönlü ceket yalnızca kış giyimine hazır değil. Aslında hafif ve nefes alabilen ancak yine de sıcak ve rahat olan grafen katkılı polyesterden yapılmıştır. Bu, onu tüm yıl boyunca giyebileceğiniz anlamına gelir; suya ve rüzgara dayanıklı olacak ve hatta nemi emecek şekilde tasarlanmıştır. Yokuş aşağı inerken terlerseniz ceketinizi çamaşır makinesine atın. UV ışınlarına dayanıklı ve hipoalerjenik olmasının yanı sıra makinede yıkanabilir.

https://www.youtube.com/embed/BboHirc6lvY

Bu zaten başlı başına güzel bir kışlık ceket, ancak Gama Grafen katkılı ceketi farklı kılan şey, yerleşik ısıtma alanlarıdır. Bunlar, el ısıtıcısı olarak da kullanılabilen, birlikte verilen güç bankası tarafından çalıştırılır. Birden fazla ısıtma seçeneği arasında geçiş yapabilirsiniz. Pil ömrü ısıtma moduna bağlı olarak değişir, ancak sekiz saate kadar kesintisiz sıcaklık elde edebilirsiniz.

Mashable Fırsatları

Tüm yıl boyunca kullanabileceğiniz bir kışlık ceket

1 Ocak saat 23:59’a (PT) kadar kendi kendine ısınan bir ceket alın:

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow