Aksiyon nişancı oyunu Spine, John Wick 4 gibi filmlerden bir sayfa çıkarıyor

Omurga Nekki’de geliştirilmekte olan siberpunk tarzı bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu bilim kurgu aksiyon oyunu, yaratıcı kamera açıları ve samimi dövüş sahneleri kullanarak adından söz ettirmeye hazır görünüyor. Yoğun yakın mesafe ‘Gun fu’ aksiyon oyunu, Redline adlı bir asiyi ve onun Spine adı verilen fiziksel olarak geliştirilmiş omurgasını konu alıyor (Sandevistan’ı düşünün) Siberpunk Uç […]

Omurga Nekki’de geliştirilmekte olan siberpunk tarzı bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu bilim kurgu aksiyon oyunu, yaratıcı kamera açıları ve samimi dövüş sahneleri kullanarak adından söz ettirmeye hazır görünüyor.

Yoğun yakın mesafe ‘Gun fu’ aksiyon oyunu, Redline adlı bir asiyi ve onun Spine adı verilen fiziksel olarak geliştirilmiş omurgasını konu alıyor (Sandevistan’ı düşünün) Siberpunk Uç Koşucuları), vatandaşlarının özgürlüklerini şiddet yoluyla kısıtlayan ahlak dışı bir hükümet tarafından yönetilen distopik fütüristik bir dünyada gezinirken. Bu şeytani otoriteye karşı savaşmak, sokaklarda şok dalgaları yaratacak ve siz de sakinlerin hayatlarını daha iyiye doğru değiştirmeye başlayacaksınız.

Şu anda, Omurga tarihinde yayınlanması planlanıyor PS5, Xbox Serisi X|S ve PC 2025’te çıkacak ve yaklaşık 12-15 saatlik içeriğe sahip olacak. Ancak şu an ile lansman arasında bu kadar uzun bir zaman dilimi olması, bu özelliklerin çoğunun değişebileceği anlamına geliyor.

Heyecan verici yeni fragmanı görmeden önce Omurga PC Gaming Show’da TechRadar Gaming (TRG), bazılarına erişim sağladı Omurga‘nin en heyecan verici seviyelerine ulaştık ve aynı zamanda geliştiricilerle konuşma ve agresif ama güzel bir aksiyon oyunu yaratmanın nasıl bir şey olduğunu tartışma şansımız da oldu.

Aksiyonun kalbinde

Rakiplere doğru yürüyen karakter

(İmaj kredisi: Nekki)

Nekki’deki geliştiriciler defalarca şunu vurguladı: Omurga oyuncuların kendilerini yüksek riskli bir aksiyon filminin merkezindeymiş gibi hissetmelerine olanak tanıyacak. Çeşitli popüler kültür filmlerinden ve şovlarından ilham alıyor: Kötü kırma veya John Wick 4. Örneğin son filmdeki muhteşem baş üstü dövüş sahnesi. John Wick film açıkça bunlardan birine ilham verdi Omurgakendi görev dizileri.

Oyuncuların karşılaşacağı üç görevi görmemiz gerekiyor. Omurga. İkinci iki görevin kenarları biraz kaba olsa da, ışıklar ve uzaktaki binalar hala üretilmeye bırakılmışken, ilk görev bu üçüncü şahıs nişancı oyununun olabileceği her şeyi vurguladı.

Yüksek bir şehir manzarasında yer alan çevre, bir siberpunk ortamından saygı duyacağınız neon ışıklarıyla ve sibernetik yaratımlarla dağılmış durumda. Devasa bir cam binadan diğerine ip platformunda yürürken, duvardaki çatlak gibi görünen şeyin içine gizlenmiş küçük bir barla karşılaşırsınız.

Sakin bir içki içmek yerine, bara adım attığınız anda, kavga çıkarmak için harika bir zaman olduğuna karar veren birkaç mafya adamının saldırısına uğrarsınız. Küçük bir alana sıkışıp kaldığınızdan, bu saldırganlarla hızlı bir şekilde baş edebilmek için çevrenizden faydalanmalısınız. Sandalyeleri fırlatmak, güvenilir sprey boya kutunuzla saldırganlarınızı kör etmek ve bazı heyecan verici son vuruşları yapmak, bu aksiyon setinde acıyı dağıtmanın yollarından sadece birkaçı.

Ancak seyahatlerinizde sadece mafya konusunda endişelenmenize gerek yok; ayrıca hükümet polisi ve yakuzalar da var ve bunların hepsi değerli rakipler olacak. Neyse ki, Spine sayesinde yeteneklerinizi geliştirebilecek, yeni beceriler öğrenebilecek ve öldürmeleri bitirebileceksiniz; bunların hepsi bir ilerleme hissi vermeyi amaçlıyor.

Redline ve Spine hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız bu muhteşem videoya göz atmayı unutmayın. web çizgi romanı Şu anda oyuncuların oyun yayınlandığında keşfedebilecekleri hikayeyi ve ortamı genişleten dört girişi var.

Daha heyecan verici aksiyon dolu oyunlar için şuraya göz atın: en iyi tek oyunculu oyunlar ve en iyi bilgisayar oyunları şu anda oynamaya hazır.

Teknory