Mark Hamill, Başka Bir “Yıldız Savaşları” Yıldızının Kaybının Yasını Tutuyor

Fotoğraf: Kevin Winter/Getty Images Önce Carrie Fisher’dı, sonra Peter Mayhew ve şimdi öyle görünüyor Yıldız Savaşları kendinden birini daha kaybetti – Paul Grant. En çok bir Ewok’u canlandırmasıyla tanınır. Jedi’ın dönüşü ve birden fazla goblin Harry Potter filmler, Grant birçok yeteneğe sahip bir adamdı. içinde olsun Labirent, Efsaneveya SöğütGrant, oyuncu arkadaşları ve ekip arkadaşları üzerinde […]

Mark Hamill, Başka Bir “Yıldız Savaşları” Yıldızının Kaybının Yasını Tutuyor

Fotoğraf: Kevin Winter/Getty Images

Önce Carrie Fisher’dı, sonra Peter Mayhew ve şimdi öyle görünüyor Yıldız Savaşları kendinden birini daha kaybetti – Paul Grant. En çok bir Ewok’u canlandırmasıyla tanınır. Jedi’ın dönüşü ve birden fazla goblin Harry Potter filmler, Grant birçok yeteneğe sahip bir adamdı.

içinde olsun Labirent, Efsaneveya SöğütGrant, oyuncu arkadaşları ve ekip arkadaşları üzerinde kalıcı bir izlenim bıraktı – diğerleri arasında bunlardan biri, başsağlığı dilemek için Twitter’a gitti. Yıldız Savaşları efsane Mark Hamil Grant’in bu sabah erken saatlerde zamansız ölümüyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Ne yazık ki, Hamill bunu ilk kez yapmak zorunda kalmıyor. Genellikle yıllar geçtikçe ve orijinal Yıldız Savaşları kadro üyeleri yaşlandıkça, Hamill internet üzerinden vedalaşmak zorunda kalmaz. Ve bu pek adil görünmese de, en azından hepimiz en başta vedalaşıyoruz.

Grant, Londra’daki King’s Cross istasyonunun dışında yere yığıldıktan sonra hastaneye kaldırıldı ve burada bir süre sonra resmen ölü ilan edildi. 56 yaşında genç olan Paul Grant, eğlence dünyasından çok erken alındı. Sevgi dolu bir kız arkadaşı, üç çocuğu, üvey çocukları ve sevgi dolu torunları tarafından hayatta kaldı.

Bir bakıma, Grant’in King’s Cross istasyonundan geçmesi çok uygun görünüyor. Hayranların hatırlayacağı gibi, King’s Cross, Harry ve arkadaşlarının kendilerini Hogwarts’a sürüklenirken buldukları portaldır. Umarız, Paul Grant nerede olursa olsun huzur bulmuştur – ve biraz şansla, biraz sihirle, ekranda hayata geçmesine yardım ettiği türden.

Teknory