X’teki kullanıcılara göre en iyi Grok etkileşimleri

En yeni yapay zeka sohbet robotu Grok, resmi olarak X’te yayında. Bununla, yalnızca abonelik için ayda 16 ABD doları ödeyen Premium+ üyelerine özel olarak sunulduğunu kastediyoruz. Göre duyuru Grok “alaycılığı seviyor” ve “soruları biraz zekayla yanıtlamak için tasarlanmış ve asi bir çizgiye sahip.” Grok, “diğer AI sistemlerinin çoğu tarafından reddedilen baharatlı soruları yanıtlayacak” ve “her […]

X’teki kullanıcılara göre en iyi Grok etkileşimleri

En yeni yapay zeka sohbet robotu Grok, resmi olarak X’te yayında. Bununla, yalnızca abonelik için ayda 16 ABD doları ödeyen Premium+ üyelerine özel olarak sunulduğunu kastediyoruz.

Göre duyuru Grok “alaycılığı seviyor” ve “soruları biraz zekayla yanıtlamak için tasarlanmış ve asi bir çizgiye sahip.” Grok, “diğer AI sistemlerinin çoğu tarafından reddedilen baharatlı soruları yanıtlayacak” ve “her kökenden ve siyasi görüşten insanlar” düşünülerek inşa edilmiş ve Grok’un Musk’ın ifade özgürlüğü versiyonuna verdiği yanıt olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

AYRICA BAKINIZ:

Zaten Grok nedir ki?

Musk’un Grok vizyonu nasıl ortaya çıktı? Eğer Musk, Grok’un kendi bakış açısıyla daha uyumlu olmasını istiyorsa bu biraz karışık bir durum. İşte ilk kullanıcıların paylaştığı şeyler:

Uh ah, öyle görünüyor ki Grok, Musk’ın “zihin virüsü uyandırdı

Grok ayrıca Musk’un trans karşıtı söylemiyle ya da X’in trans bireylere yönelik nefret söylemi korumasını göz ardı eden içerik politikalarıyla da uyumlu görünmüyor.

Misk olabilir Biden’a oy vermeyeceğim 2024’te, ancak Grok bunu yapacaktı (eğer oy verme yetkisi olsaydı).

Bununla birlikte Grok, Musk ve Zuckerberg karşılaşmasını kimin kazanacağı gibi önemli konularda hâlâ Musk Takımı’nın yanında yer alıyor.

Grok’un yeni ortaya çıkan favori özelliği, Temsilci Thomas Massie’yi uygun şekilde görevden alan “Beni kızart” istemidir. aşırı derecede sağır 2021 Noel kartı.

Grok pek çok şeydir, ama öyleydi Olumsuz OpenAI koduyla yapıldı. Grok’un eğitim verileri kaçınılmaz olarak ChatGPT çıktılarını içeriyordu ve bu da bu yanıtta OpenAI’nin politikasına yapılan atıfları açıklıyor:

Konular
Yapay Zeka Twitter

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow