James Gunn, yeni DC süper kahraman oyunlarının DCU filmleri ve TV şovlarıyla bağlantı kurma planlarını açıklıyor

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-28T22:12:56 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-28T22:13:06 Yeni atanan DC Studio Eş başkanı James Gunn, DCU’nun geleceğinin “bağlantılı” olacağını ve karakterlerin ve projelerin farklı ortamlarda bağlantılı olacağını doğruladı. DCU’nun geleceği, en çok Galaksinin Koruyucuları filmlerini ve son Suicide Squad filmini yönetmesiyle tanınan James Gunn ile mevcut durumu değiştirmeye ve geliştirmeye yardımcı olan liderlerden biri […]

James Gunn, yeni DC süper kahraman oyunlarının DCU filmleri ve TV şovlarıyla bağlantı kurma planlarını açıklıyor

Yayınlanan: 2022-11-28T22:12:56

Güncellenmiş: 2022-11-28T22:13:06

Yeni atanan DC Studio Eş başkanı James Gunn, DCU’nun geleceğinin “bağlantılı” olacağını ve karakterlerin ve projelerin farklı ortamlarda bağlantılı olacağını doğruladı.

DCU’nun geleceği, en çok Galaksinin Koruyucuları filmlerini ve son Suicide Squad filmini yönetmesiyle tanınan James Gunn ile mevcut durumu değiştirmeye ve geliştirmeye yardımcı olan liderlerden biri olarak genişlemek ve genişlemek istiyor. DCU.

Amazon’daki en iyi Kara Cuma ve Siber Pazartesi fırsatlarına göz atın

Gunn’a kısa süre önce Twitter’da kendisinin ve yardımcı başrol oyuncusu Peter Safran’ın “hikayeye katkıda bulunacak daha fazla DC karakteri TV şovu vermeyi planlayıp planlamadıkları soruldu. [DCU]?” Yanıtı ve diğer takip sorularına verdiği yanıtlar, DCU’nun şimdiye kadar gördüğümüz en büyük sürüm olmayı planladığını gösteriyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Gunn, “Evet, kesinlikle, DCU film ve TV (ve animasyon) genelinde birbirine bağlanacak” diye başladı ve daha sonra “bazı” projelerin hala bağımsız kalacağını ve daha büyük evrene doğrudan bağlı olmayacağını ekledi.

Animasyon projelerinin yanı sıra Gunn, DC video oyunlarını daha büyük DCEU ile bağlamayı planladığını doğruladı. DC, hayranları tarafından çok sevilen Batman Arkham serisi olan video oyunu serileriyle başarılı olsa da, her zaman filmlerden ve TV şovlarından ayrı durdular.

Gunn bunun gelecekte değişeceğini onayladığında, video oyunlarının daha büyük DCEU’yu nasıl etkilediğini veya etkilediğini zaman gösterecek. Son Gotham Knights oyunundan karakterler yeni bir dizide veya filmde görünebilir mi? Gunn ve Safran’ın DC oyunlarını daha büyük evrene tam olarak nasıl dahil etmeyi planladıklarını zaman gösterecek.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

James Gunn DCU, MCU’nun başarısını ve yapısını kopyalamayı planlıyor

Gunn ve Safran kısa süre önce rollerine adım attılar ve – DCU’daki aktörlere göre – MCU’nun kapsamını yansıtması muhtemel çizgi roman evreni için 10 yıllık bir plan oluşturmaya başladılar.

DC’nin bağlantılı bir evrene sahip olduğu en yakın şey, Zack Snyder’ın hayranları tarafından Snyderverse olarak adlandırılan filmleri ve projeleriydi. Hayranlar, yönetmen versiyonuna sahip olmak için büyük dilekçe verirken Adalet Ligi Filmin sinema kurgusu düştükten yıllar sonra nihayet gösterime giren Snyder, gelecekte daha fazla DC filmi yapmak için geri geleceği fikrini ortadan kaldırdı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Henry Cavill’in Süpermen olarak geri dönmesi ve birçok yeni projenin yapım aşamasında ve yolda olmasıyla, DC, bildirildiğine göre yeni DCEU’larının 1. aşamasına tam gaz katılıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, James Gunn ve Peter Safran henüz tam planlarının ne olduğunu açıklamadılar, bu yüzden o zamana kadar DC ile ilgili her şeyi burada güncel tuttuğunuzdan emin olun.

Bu sayfadaki bir ürün bağlantısına tıklarsanız, küçük bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz.

Teknory