Marvel Snap, yıla yeni kartların da dahil olduğu yepyeni bir sezonla başladı

Marvel Snap yeni yıla şık bir şekilde başladı, oyunun son sezonunu başlattı ve oyuncuları Planet Hulk’tan başkasına taşımadı. Bir duyuruda belirtildiği gibi Geliştirici Güncellemesi resmi YouTube kanalında yayınlandı oyun açısından bu zorlu sezondan beklenecek çok şey var. Temayla örtüşecek şekilde iki yeni konum eklendi ve oyuncular artık maçları sırasında Great Portal ve Crown City’yi ziyaret […]

Marvel Snap, yıla yeni kartların da dahil olduğu yepyeni bir sezonla başladı

Marvel Snap yeni yıla şık bir şekilde başladı, oyunun son sezonunu başlattı ve oyuncuları Planet Hulk’tan başkasına taşımadı. Bir duyuruda belirtildiği gibi Geliştirici Güncellemesi resmi YouTube kanalında yayınlandı oyun açısından bu zorlu sezondan beklenecek çok şey var.

Temayla örtüşecek şekilde iki yeni konum eklendi ve oyuncular artık maçları sırasında Great Portal ve Crown City’yi ziyaret edebilecek. Buna ek olarak Skaar, Caiera, Hercules, Miek, Grand Master ve Beta Ray Bill dahil olmak üzere bir dizi yeni kart eklendi.

Skaar, Planet Hulk’un sezonluk geçiş kartıdır, ancak diğer kartlarla eşleştirildiğinde sahada ne kadar güçlü olabileceği göz önüne alındığında, destenize değerli bir katkı sağlar. Bu sezonda mevcut olan diğer kartlar ay boyunca piyasaya sürülecek. resmi Marvel Snap web sitesindeki blog yazısı detaylar.

Bu kartların neler yapabileceğine dair tüm ayrıntılar duyuru videosunda ve blog yazısında belirtilmiş olup, sunabilecekleri her bir yetenek veya güçlendirme ve daha güçlü olmak için diğer kartlarla nasıl eşleştirilebilecekleri anlatılmaktadır. Hangi kartların üzerinde çalışmaya değer olduğunu merak ediyorsanız bu ayrıntılar yardımcı olabilir.

Neyse ki, Marvel Snap’in bu sezonunu tamamlamak için Şubat ayı başına kadar zamanınız olacak, bu da size en yeni kartlara ulaşmak ve sezon geçişini tamamlamak için bolca zaman tanıyacak. Daha kesin bir bitiş tarihi de dahil olmak üzere sezonla ilgili daha fazla güncelleme için şuraya göz atmakta fayda var: Marvel Snap’in web sitesiyanında resmi Twitter sayfasıkaçırmadığınızdan emin olmak için.

Elimizde bir liste var en iyi ücretsiz oyunlar Eğer para harcamadan almaya değer daha fazla oyun arıyorsanız. Ayrıca bir rehberimiz de var. en iyi Android oyunlarıve En iyi Apple Arcade oyunları Taşınabilir bir şekilde oynatılacak bir şey mi istiyorsunuz?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow