Marvel ve Tenoch Huerta’nın Kariyerinden Korkanlara ‘Gerçek Hayattan Bir Kurban Olduğu’ Hatırlatılıyor

Disney için Jesse Grant/Getty Images tarafından fotoğraf tenoch bahçesi‘ın adı, saldırı iddialarıyla karşı karşıya olan çok sayıda Hollywood oyuncusu arasına katıldı. Kaçınılmaz olarak, haberler insanları Jonathan Majors fiyaskosunun tamamıyla paralellikler kurmaya ve aynı zamanda Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda aktör, bu tür suçlamalarla karşı karşıya kalan ikinci Marvel yıldızı. Ancak bazıları, iddiaların Huerta’nın kariyerini nasıl […]

Marvel ve Tenoch Huerta’nın Kariyerinden Korkanlara ‘Gerçek Hayattan Bir Kurban Olduğu’ Hatırlatılıyor

Disney için Jesse Grant/Getty Images tarafından fotoğraf

tenoch bahçesi‘ın adı, saldırı iddialarıyla karşı karşıya olan çok sayıda Hollywood oyuncusu arasına katıldı. Kaçınılmaz olarak, haberler insanları Jonathan Majors fiyaskosunun tamamıyla paralellikler kurmaya ve aynı zamanda Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda aktör, bu tür suçlamalarla karşı karşıya kalan ikinci Marvel yıldızı. Ancak bazıları, iddiaların Huerta’nın kariyerini nasıl etkileyeceğinden yakınmaya başladığında, MCU’daki ilk çıkışıyla ve Marvel Sinematik Evreniyle bir yükselişe tanık olan diğerleri, bunun aynı zamanda “gerçek hayattaki bir kurbanı” da içerdiğini belirtmek zorunda kaldı.

Oyuncu, Meksikalı saksafoncu ve aktivist María Elena Ríos tarafından cinsel tacizle suçlandı. Marvel’in Binbaşıların varlığının altını çizmemeyi nasıl etkili bir şekilde seçtiğini görünce, kötü Namor olarak görünen Huerta’nın Sonsuza Kadar Wakanda — benzer bir geleceğe doğru gidiyor, er ya da geç gerçekleşecekti.

Ancak birçoğunu rahatsız eden, hassas konuya incelikle yaklaşamayan ve bunun yerine gerçekten sevdikleri bir Marvel karakterini nasıl kaybedebileceklerinden endişe duyanlar veya MCU’nun geleceği hakkında endişelerini dile getirenlerdi.

Huerta, Ríos’un kendisini “cinsel yırtıcı” olarak nitelendirdiği ve ayrıca onun olduğunu tespit ettiği suçlamalara henüz yanıt vermedi. bunun tek kurbanı değil. Aktörün hayranları onu suçlamalara karşı savunmak için su yüzüne çıkarken, birçoğu Ríos’u desteklemeyi seçti ve gerçek doğru bir şekilde doğrulanana kadar parmakla işaret etmekten kaçındı.

Cinsel şiddete maruz kalmış birini tanıyorsanız, iletişim kurun. YAĞMUR veya 1-800-656-4673 numaralı telefondan Ulusal Cinsel İstismar Telefon Hattı.

Yazar hakkında

avatarı

Apeksha Bagchi

Apeksha, We Got This Covered’de Serbest Editör ve Yazar. Yılların deneyimine sahip tutkulu bir içerik oluşturucudur ve güneş altındaki her şeyi kapsayabilir. Kendisini sadık bir Marvel bağımlısı olarak etiketliyor (gizlice Vampire Diaries’i zilyonuncu kez yeniden canlandırırken). Dizüstü bilgisayarında saatlerce yazı yazarak belini kırmadığı zamanlarda, muhtemelen onu bir cinayet gizemi kitabıyla kanepede kıvrılmış ve kucağında kedisini uyuklarken bulabilirsiniz.

Teknory