Marvel’dan Kevin Feige, Aktörün MCU Filmi Çıkışından Sonra Steven Yeun ile Yeniden Bir Araya Geliyor

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Steven Yeun, Thunderbolts’tan ayrıldıktan sonra Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde Marvel’dan Kevin Feige ile yeniden bir araya geliyor. Yeun’un yaklaşan MCU filminde Sentry’yi canlandıracağı bildirildi. Oyuncu gelecekte başka bir Marvel rolü için geri dönmeye açık olduğunu söyledi. […]

Marvel’dan Kevin Feige, Aktörün MCU Filmi Çıkışından Sonra Steven Yeun ile Yeniden Bir Araya Geliyor

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Steven Yeun, Thunderbolts’tan ayrıldıktan sonra Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde Marvel’dan Kevin Feige ile yeniden bir araya geliyor.
  • Yeun’un yaklaşan MCU filminde Sentry’yi canlandıracağı bildirildi.
  • Oyuncu gelecekte başka bir Marvel rolü için geri dönmeye açık olduğunu söyledi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Steven Yeun Marvel Studios Başkanı Kevin Feige ile ayrıldıktan sonra yeniden bir araya geldi Yıldırımlar. Aktör filmde Marvel Comics’in Sentry’sini canlandıracaktı.

Twitter’dan, @marcus_jones Yeun ve Feige’in Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde yeniden bir araya gelmesinin bir fotoğrafını paylaştı.

Kaynak: @marcus_jones/Twitter

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory