Marvel’ın Erken Gişe Tahminleri Quantumania’dan %72 Daha Kötü

Özet için en son gişe tahminleri Harikalar beklenen yurt içi açılış beklentisinin 50-75 milyon dolar olması hayal kırıklığı yaratan bir görünüme işaret ediyor. Kaptan Marvel153.4 milyon dolar. için ön satışlar Harikalar yakın zamanda çıkan diğer Marvel filmlerinin önemli ölçüde gerisinde Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Ve Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania. MCU için zayıf gişe […]

Özet

  • için en son gişe tahminleri Harikalar beklenen yurt içi açılış beklentisinin 50-75 milyon dolar olması hayal kırıklığı yaratan bir görünüme işaret ediyor. Kaptan Marvel153.4 milyon dolar.
  • için ön satışlar Harikalar yakın zamanda çıkan diğer Marvel filmlerinin önemli ölçüde gerisinde Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Ve Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania.
  • MCU için zayıf gişe tahminleri daha sık hale gelirken, ürünler ve yayınlar gibi diğer gelir akışları göz önüne alındığında bunun serinin genel başarısı üzerinde önemli bir etkisi olması pek olası değil.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

için en son gişe tahminleri Harikalar yaklaşan Marvel Sinematik Evreni gezisi için hayal kırıklığı yaratan bir görünüm sağlıyor, hatta onu oldukça geride bırakıyor Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania. MCU, hızlı bir şekilde birkaç eşiti olan bir sinematik ezici güce dönüşmesine rağmen, 2019’un piyasaya sürülmesinden bu yana ilk günlerindeki ivmesini korumakta giderek daha fazla zorlanıyor. Yenilmezler: Oyunsonu. Daha sonraki bazı MCU filmleri gişe başarısı elde etmeye devam edecek olsa da, diğer franchise girişleri de şöyle: Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania beklenen başabaş noktalarının çok gerisinde kalacaklar.

tarafından sağlanan yeni gişe tahminlerine göre Gişe Pro, Marvel’ın 10 Kasım’da yayınlanacak sürüm halihazırda potansiyel bir eksiklikle karşı karşıya; ilk yurt içi açılışının 50 milyon ila 75 milyon dolar arasında gelir elde etmesi bekleniyor; bu, 2019’daki 153,4 milyon dolarlık açılışın yarısından az. Kaptan Marvel. Filmin öngörülen sıkıntılarına ek olarak, ön satışların, satılanlara göre %69 oranında gerilemesi de var. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 ve %72 geride Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania.


Marvel’ın İlk Gişe Tahminleri MCU İçin Ne Anlama Geliyor?

İlk yıllarında MCU’nun hiçbir yanlış yapamayacağı görülüyordu. Seri, devam filmlerine verilen yıldızlardan daha az kritik tepkiler de dahil olmak üzere, başlangıçtaki aksaklıklardan kendi payını almaya devam ederken Demir Adam 2 Ve Thor: Karanlık Dünya, bu filmler hâlâ etkileyici gişe rakamlarına ulaşmayı başardı ve sürekli büyüyen seriyi izleyicilerin zihninde ön sıralarda tutmayı başardı. Şimdi, 15 yıl boyunca üretilen 32’den fazla filmle, bir zamanların övündüğü sinema ezici gücü için zayıf gişe tahminleri giderek daha sık rastlanan bir durum haline geliyor.

Bu ister giderek aşırı doygun hale gelen bir pazarın, ister devam eden SAG-AFTRA saldırı eylemi nedeniyle sekteye uğrayan tanıtım çabalarının azalmasının, ister serinin saldırı sonrası tutarlı bir yön eksikliğine ilişkin görünen artan memnuniyetsizliğin bir sonucu olsun;Yenilmezler: Oyunsonuolası nedenleri Harikalar Kendi tahmin edilen sayıları çok ve çeşitlidir. Bununla birlikte, MCU’nun arka arkaya gişe rekorları kıran filmleri seri olarak yayınlayabildiği günlerin yavaş yavaş sona erdiğinin altını çiziyor.

Ancak bu mümkündür Harikalar herkesi şaşırtabilir ve Kasım açılışına ilişkin hayal kırıklığı yaratan tahminlerin üstesinden gelebilir. Ancak gişede başarılı olamasa bile Marvel Studios ve Disney, bir filmin kârlılığının sadece bilet satışıyla bitmediğini çok iyi biliyor. Ufukta satış ve gelecekteki ev videosu ve yayın yayınları göz önüne alındığında, bu talihsiz tahminlerin bir bütün olarak MCU’ya herhangi bir varoluşsal tehdit oluşturması pek olası değildir.

Kaynak: Gişe Pro

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow