Zack Snyder, Rebel Moon 2’nin Belirli Bir Christopher Nolan Filmi Gibi Hissetmesini İstiyordu

Özet Zack Snyder aranıyor Asi Ay: İkinci Bölüm Christopher Nolan’ınki gibi hissetmek Dunkirkyavaş bir başlangıç ​​ve yoğun bir aksiyonla. Filmin yapısı, Veldt’in savunma hikâyesine heyecan verici bir son verilmesine yardımcı olabilir. Bir sonraki film, karakterizasyona odaklanarak ve aksiyon dolu, heyecan dolu bir yolculuk sunarak ilk filmdeki unsurları kullanabilir. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN […]

Zack Snyder, Rebel Moon 2’nin Belirli Bir Christopher Nolan Filmi Gibi Hissetmesini İstiyordu

Özet

  • Zack Snyder aranıyor Asi Ay: İkinci Bölüm Christopher Nolan’ınki gibi hissetmek Dunkirkyavaş bir başlangıç ​​ve yoğun bir aksiyonla.
  • Filmin yapısı, Veldt’in savunma hikâyesine heyecan verici bir son verilmesine yardımcı olabilir.
  • Bir sonraki film, karakterizasyona odaklanarak ve aksiyon dolu, heyecan dolu bir yolculuk sunarak ilk filmdeki unsurları kullanabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Aktör Ed Skrein, Zack Snyder’ın istediğini açıkladı Rebel Moon: İkinci Bölüm – Scargiver eleştirmenlerce beğenilen özel bir Christopher Nolan filmi gibi hissetmek. İki bölümlük bilim kurgu filmi, eski Imperium askeri Kora’nın, Veldt ayını eski galaksiler arası imparatorluğundan korumak için bir grup savaşçıyı bir araya getirmesini konu alıyor. Birinci Bölüm – Ateşin Çocuğu devam filmini kurarken dünyayı kurmak sadece bir başlangıçtı.

İle konuşmak OyunlarRadar+Amiral Noble’ı canlandıran Skrein belli oldu yaklaşan Rebel Moon: İkinci Bölüm – Scargiver Nolan’ınkinden ilham aldı Dunkirk. Oyuncu, takip sürecini şu şekilde karşılaştırdı: Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşüfilmin ne kadar aksiyon dolu olacağına değiniyor. Aşağıdan Skrein’in söylediklerine göz atın:

Zack’in ikinci filmde Dunkirk’e benzemesini istediğini söylediğini hatırlıyorum. Yani başlangıçta bir boşluk var ve sonra sönüyor gibi. Ve gerçekten, gerçekten patlıyor. Ve biliyorsunuz, Kralın Dönüşü, Yüzüklerin Efendisi ‘Tamam, nereye gittiklerini biliyoruz’ gibi bir titreşim veriyor. ‘Pekala, şimdi arkamıza yaslanalım, bir sürü patlamış mısır yiyelim ve her şeyin başlangıcını izleyelim’ gibi.


Zack Snyder’ın Dunkirk Karşılaştırması Scargiver İçin Ne İfade Ediyor?

    Rebel Moon Birinci Bölüm A Child of Fire'da Sofia Boutella'nın Kora'sı silahını doğrultuyor ve omzunun üzerinden bakıyor

Dunkirk Nolan’ın en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilen film, II. Dünya Savaşı’nın filmin aynı adından kaçışını birçok askerin gözünden sergiliyor. O zamandan beri Scargiver Veldt’in savunmasının öyküsünü bitirecek, Hiç şüphe yok ki birçok açıdan birçok eylem olacak. Savaş filmine benzer bir yapı, Asi Ayikinci yarısı hikayeye heyecan verici bir son veriyor.

Verilen Ateşin Çocuğu İncelemeler olumlu olmasa da bir sonraki film ilk filmdeki pek çok unsuru kullanabilir. Bunun, savaşları daha heyecanlı hale getirmek için izleyicileri filmin kahramanlarına bağlayarak karakterizasyona daha fazla odaklanmayı içermesi gerekir. Savaşın yıkıcı doğasını yansıtırken aynı zamanda aksiyon dolu bir heyecan yolculuğu sunarak olaylarına da muhtemelen çok daha büyük bir ölçek katacak.

İlgili
Rebel Moon’un Bütçesi Açıklandı: Netflix’in İki Bölümlü Filminin Maliyeti Ne Kadar?

Zack Snyder ve Netflix, iki bölümlük destansı uzay operası Rebel Moon’a çok fazla zaman ve para yatırımı yaptı. İki filmin bütçesi için okumaya devam edin.

Nolan’ın filmlerinin ötesinde, Asi Ay: İkinci Bölüm – Scargiver gibi kaynaklardan çekmeye devam edecek Yıldız Savaşları Ve Yedi Samuray hikâyesini tamamlarken. Birden fazla film türünün bir araya getirilmesi pek büyük bir başarı olmadı. Ateşin Çocuğuancak bir sonraki filmdeki odak noktasının savaşlara doğru değişmesi, filmin daha sıcak bir şekilde karşılanmasını sağlayabilir. Filmin ne kadar ilgi çekeceğini zaman gösterecek Dunkirkve sunumunun ilk filmden ne kadar farklı olabileceği.

Rebel Moon: İkinci Bölüm – Scargiver Netflix’e 19 Nisan 2024’te gelecek.

Kaynak: OyunlarRadar+

Teknory