Marvel’s Spider-Man 2 New Game Plus, Sesli Açıklamalar Gelecek Yıla Ertelendi

Marvel’s Spider-Man 2, yılın en büyük başarılarından biri ancak Insomniac’ın önceki iki Spidey oyununda bulunan birkaç özellik eksik olarak piyasaya sürüldü. En büyük eksiklik New Game Plus’tı ancak Insomniac, hayranlara bunun yıl sonundan önce oyuna bir güncelleme geleceğinin garantisini verdi. Ne yazık ki geliştirici bu son tarihe ulaşamayacak çünkü Bu güncellemeyi dün sosyal medyada yayınladık. […]

Marvel’s Spider-Man 2 New Game Plus, Sesli Açıklamalar Gelecek Yıla Ertelendi

Marvel’s Spider-Man 2, yılın en büyük başarılarından biri ancak Insomniac’ın önceki iki Spidey oyununda bulunan birkaç özellik eksik olarak piyasaya sürüldü. En büyük eksiklik New Game Plus’tı ancak Insomniac, hayranlara bunun yıl sonundan önce oyuna bir güncelleme geleceğinin garantisini verdi. Ne yazık ki geliştirici bu son tarihe ulaşamayacak çünkü Bu güncellemeyi dün sosyal medyada yayınladık.

Büyütmek için tıklayın

Resmin yüklenmemesi durumunda metin şu şekilde okunur:

Merhaba Web Kafaları,

Bir sonraki oyun güncellemesi hakkında bazı haberlerimiz var Marvel’in Örümcek Adam 2. Oyuncuların, Yeni oyun+ ve Sesli Açıklamalar gibi daha pek çok özelliği sabırsızlıkla beklediklerini biliyoruz. Bu özellikler üzerinde dikkatli bir şekilde çalışıyoruz ve kalitenin standartlarımıza uygun olduğundan emin olmak için daha fazla teste ihtiyacımız var.

Artık bir sonraki oyun güncellemesi için 2024 Başını hedefliyoruz ve çıkışına yaklaştıkça özelliklerin tamamını içeren bir listeye sahip olacağız. Geri bildiriminizi dinledik ve sadece birkaçını saymak gerekirse, günün saatini değiştirme, filiz renklerini değiştirme ve görevleri yeniden oynama yeteneği de dahil olmak üzere çok talep edilen bazı özellikleri ekleyeceğiz!

Gelecekte sizinle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu arada, ekibimiz bir sonraki güncellememizi tamamlamak için çalışırken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. Marvel’in Örümcek Adam 2!

Teşekkürler,

Uykusuzluk Oyunları

Açıklamada da belirtildiği gibi güncelleme, ortakyaşam filizi renklerini değiştirme seçeneğinin yanı sıra görevleri tekrar oynama ve günün saatini değiştirme yeteneği gibi diğer geri dönen özellikleri de içerecek. Ayrıca, güncellemenin çıkışına yakın bir “tam özellik” listesinin mevcut olacağından da bahsediyor, bu da Insomniac’ın henüz bahsetmediği daha fazla özelliğin olduğu anlamına geliyor. Durum ne olursa olsun, 2024’ün başlarında daha fazlasını öğreneceğiz.

Spider-Man 2’yi tekrar ziyaret etmek için bir neden arıyorsanız muhtemelen yalnız değilsiniz; yılın en iyi oyunlarından biri olarak kabul edildi ve birçok oyun Ödülü’ne aday gösterildi. Parlak incelememizi buradan okuyabilir, Miles Morales hakkındaki görüşlerimi buradan okuyabilir veya başlığında “Spider-Man 2” yazan diğer oyunlara göre nerede olduğunu görebilirsiniz.


New Game+ çıktığında Spider-Man 2’yi tekrar ziyaret edecek misiniz? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow