Masters yeniden başlatmanın yeni alanı Amazon’un Prime Video Streamer’ı olabilir

Görünüşe göre He-Man ve Skeletor, Mattel ile görüşmeler sürerken Amazon ve MGM Studios Prime Video’da yeni bir arenaya sahip olabilirler. Bazen “Onları yenemiyorsan onlara katıl” deyişiyle Sony Pictures’ın bu dersi alıp almadığının kararını size bırakıyorum. Ancak öyle görünüyor ki, aralarında yapımcı Todd Black ve Mattel’in de bulunduğu Masters of the Universe’ün arkasındaki yapımcılar, Amazon MGM […]

Masters yeniden başlatmanın yeni alanı Amazon’un Prime Video Streamer’ı olabilir

Görünüşe göre He-Man ve Skeletor, Mattel ile görüşmeler sürerken Amazon ve MGM Studios Prime Video’da yeni bir arenaya sahip olabilirler.

Bazen “Onları yenemiyorsan onlara katıl” deyişiyle Sony Pictures’ın bu dersi alıp almadığının kararını size bırakıyorum. Ancak öyle görünüyor ki, aralarında yapımcı Todd Black ve Mattel’in de bulunduğu Masters of the Universe’ün arkasındaki yapımcılar, Amazon MGM Studios ile uzun süredir devam eden bir yeniden başlatmayı hayata geçirmek için anlaşmalar imzalamaya çalışırken bu notu almış olabilirler.

film/news/masters-of-the-universe-movie-amazon-mgm-1235789957/” target=”_blank” rel=”noopener”>Çeşitlilik Raporu günler önce yayınlamıştı ve şu anda Mattel and Co. ile Amazon MGM’deki taraflar arasındaki başyazılarında henüz somut bir şey olmadığını belirtmişlerdi. Sinema endüstrisindeki haftalık ticarete yakın bir kaynak, her iki taraf arasındaki görüşmelerin zayıf ve riskli olduğunu ancak stüdyonun ilerleme konusunda kendinden emin olduğunu belirtti.

Sony’nin Netflix’e satışı ve N-Giant’ın fiyaskosu

Eternia’dan gelen Evrendeki En Güçlü Adam’ı uyarlama girişimlerinin istenmeyen sonuçlarla karşılandığı bir sır değil. En yakın olanı Evrenin Efendileri Dönen kameralar, Sony’nin haklara sahip olduğu 2019 yılındaydı ve sonuçta bu hakları aynı yıl sattılar.

Netflix, geliştirme fonlarına 30 milyon dolar harcadıktan sonra filmi iptal etti ve başlangıçta 200 milyon dolar olarak belirlenen şişirilmiş prodüksiyon bütçesini azaltma girişimleri sonuç vermedi. Netflix bir noktada 150 milyon doların üzerine çıkmak istemedi.

Dolaşmış haklar sorunları ve MOTU yeniden başlatmanın mevcut durumu.

Bu haliyle, 2021’in Batı Yakası Hikayesi Yıldız Kyle Allen, filmde hâlâ Prens Adam’ı ve onun sarışın, kaslı ikinci kişiliği He-Man’i canlandırmayı planlıyor. Oyuncak serisini temel alan canlı aksiyon filminin bir önceki yinelemesini yönetmeye hazırlanan Aaron ve Adam Nee’nin, geçen yılki yapımdan dolayı kendilerine yapılması gereken çok iş var. Kayıp Şehir.

film yapımcısı ikili, filmin isimsiz üçüncü filminin ortak yönetmenliğini üstlenecek. Lego filmi. Amazon ilerlemeye devam ederse, Nee Kardeşler’in yeni bir senaryo cilalaması ve yönetmenlik için anlaşmalarını yeniden müzakere etmesi gerekecekti. Ancak Kaçış Sanatçıları ve Mattel’in konumlarını güvence altına almak için üzerinden atlaması gereken bir engel daha var: haklar.

Mülkiyetin onlarca yıl öncesine dayanan karmaşık geçmişi nedeniyle bu durum açıkça ortaya çıktı; oyuncak serisinin hakları Mattel’e aitken, 80’lerin animasyon dizileri gibi diğer medyaların hakları, hakları bir başkasıyla daha da paylaştıran Filmation’a ait. ilgili seri She-Ra: Gücün Prensesi.

film hakları yıllar içinde stüdyodan stüdyoya el değiştirdi. film, NBCUniversal’in sahibi olduğu DreamWorks Animation tarafından satın alındı ​​ve “Masters” içerik kütüphanesinin büyük bir bölümünü satın aldı. Mattel, bu karakterlerin film uyarlamalarının kullanımından 2026 yılına kadar yararlanabilir, ancak bir uzatma olması muhtemeldir.

Evrenin Efendileri He-Man’i Kyle Allen canlandıracak. Nee Bros., Dave Callaham’la birlikte yazdıkları bir senaryodan yönetiyor. Todd Black, Jason Blumenthal, Robbie Brenner ve Steve Tisch, Mattel Films ile birlikte Escape Artists’in yapımcılığını üstleniyor. Bill Bannerman ve DeVon Franklin yönetici yapımcılar olarak gösteriliyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow