Matilda 1996 nasıl izlenir – nerede yayınlanıyor?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-26T19:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-26T16:51:16 Netflix’teki müzik akışıyla, izleyiciler orijinal 1996 Matilda’yı izlemek istiyor olabilir – onu nasıl ve nerede izleyip yayınlayabileceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada. Roald Dahl’ın romanından ve Tim Minchin’in aynı adlı sahne şovundan uyarlanan Müzikal Matilda, “hikayesini mucizevi sonuçlarla değiştirmek için tavır almaya cesaret eden, canlı bir […]

Matilda 1996 nasıl izlenir – nerede yayınlanıyor?

Yayınlanan: 2022-12-26T19:00:00

Güncellenmiş: 2022-12-26T16:51:16

Netflix’teki müzik akışıyla, izleyiciler orijinal 1996 Matilda’yı izlemek istiyor olabilir – onu nasıl ve nerede izleyip yayınlayabileceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Roald Dahl’ın romanından ve Tim Minchin’in aynı adlı sahne şovundan uyarlanan Müzikal Matilda, “hikayesini mucizevi sonuçlarla değiştirmek için tavır almaya cesaret eden, canlı bir hayal gücüne sahip sıra dışı bir kızın hikayesini anlatıyor.”

İncelememizde, “gürültülü, parlak ve cafcaflı olduğunu ve hikayenin daha karanlık bölümleriyle başa çıkabilirlerse, çocuklar aşk BT.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hikaye ünlü bir şekilde Danny DeVito tarafından 1996’da Matilda’da uyarlandı – peki, onu nerede yayınlayabilirsiniz?

Orijinal 1996 Matilda’yı nereden izleyebilirsiniz?

ABD’de Matilda şu adresten dijital olarak kiralanabilir veya satın alınabilir: Amazon Prime ve diğer isteğe bağlı platformlar. Şu anda Netflix veya başka bir hizmet üzerinden yayın yapılamaz.

Bununla birlikte, Birleşik Krallık’ta Matilda, Netflix’in yanı sıra Sky Cinema ve NOW TV’de yayınlanabilir. Endişelenmeyin, ABD’deyseniz İngiltere’deki Netflix’e erişmek için kolayca bir VPN kullanabilirsiniz.

Noel olduğu için biraz nostalji yapalım:

1996 yapımı film, müzikalin aksine Amerika’da geçiyor. Mara Wilson unvan sahibi kız rolünde, DeVito ve Rhea Perlman ile birlikte Pelin Ormanı rolünde, Embeth Davidtz Bayan Bal rolünde ve en unutulmazı Pam Ferris Bayan Trunchbull rolünde.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Emma Thompson yeni filmde çekici eline alıyor ve böylesine ikonik bir performansa ulaşmak her zaman zor olacak olsa da hayranlar onu “harika” ve “fantastik” olarak selamladı.

Önceki versiyonla karşılaştırıldığında büyük bir fark var: Matilda’nın erkek kardeşi Michael ortaya çıkmakta başarısız olmakla kalmıyor, aynı zamanda hikayeden tamamen çıkarılıyor. Buradan daha fazlasını okuyabilirsiniz.

Matilda the Musical şu ​​anda Netflix’te yayınlanıyor. Nasıl izleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Bu sayfadaki bir ürün bağlantısına tıklarsanız, küçük bir ortaklık komisyonu kazanabileceğimizi lütfen unutmayın.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory