Pattinson’ın Batman’i BTAS Stili Posterinde Kevin Conroy’a Saygılarını Sunuyor

Robert Pattinson’ın The Batman’den Bruce Wayne’i, Batman: The Animated Series tarzı yeni bir hayran posterinde merhum Kevin Conroy’a saygı duruşunda bulunuyor. Robert Pattinson’ın Bruce Wayne’i Yarasaadam Alır Batman: Animasyon Dizisi-Merhum Kevin Conroy’a saygı duruşunda bulunan stil hayran posteri. Kara Şövalye, 2022’de Matt Reeves aracılığıyla beyaz perdeye geri döndü. Yarasaadam, DC simgesinin en son sinematik yeniden […]

Pattinson’ın Batman’i BTAS Stili Posterinde Kevin Conroy’a Saygılarını Sunuyor

Robert Pattinson’ın The Batman’den Bruce Wayne’i, Batman: The Animated Series tarzı yeni bir hayran posterinde merhum Kevin Conroy’a saygı duruşunda bulunuyor.


Robert Pattinson’ın Bruce Wayne’i Yarasaadam Alır Batman: Animasyon Dizisi-Merhum Kevin Conroy’a saygı duruşunda bulunan stil hayran posteri. Kara Şövalye, 2022’de Matt Reeves aracılığıyla beyaz perdeye geri döndü. Yarasaadam, DC simgesinin en son sinematik yeniden başlatılmasını işaret ediyordu. Geleneksel bir köken hikayesi olmasa da, Pattinson’ın DC filmi, Bruce’u kötü şöhretli Gotham Şehri kanunsuz olarak ikinci yılında keşfetti. Bir kara dedektif hikayesinden ilham alan, Yarasaadam Reeves’in franchise için kendi sürekliliğini ve tonunu yaratmasına izin vererek DC Evreninin dışında var.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yeni bir Batman’e yeni bir başlangıç ​​yapılırken, ikonik seslendirme sanatçısı Conroy’un 66 yaşında vefat etmesiyle 2022 yılında sevilen Pelerinli Haçlı’nın kaybı yaşandı. Sevilen Batman yıldızı, kansere karşı kısa bir savaşın ardından hayatını kaybetti. Dünya, Kara Şövalye’yi birçok filmde canlandıran ünlü seslendirme sanatçısının kaybının yasını tutuyor. yarasa Adam ve eleştirmenlerce beğenilenler dahil DC ürünleri Batman: Animasyon Dizisi. Dustin Lee MasseyYetenekli bir hayran sanatçısı olan , kısa bir süre önce Pattinson’ın Batman’inin yeni sanat eserini bir fotoğrafta paylaştı. Batman: Animasyon Dizisiesin kaynağı olan poster. Aşağıda görülebilen sanat eseri, aynı zamanda Conroy’a bir saygı niteliğindedir:

İLGİLİ: Batman’in Kurt Cobain Etkisi Pattinson’ın Oyuncu Seçimini Haklı Çıkardı


Matt Reeves’in The Batman 2 & Beyond Hakkında Bildiklerimiz

Gordon rolünde Jeffrey Wright ve Batman rolünde Robert Pattinson

Takip etmek Yarasaadam‘ın gişe ve kritik başarısının ardından Warner Bros. Discovery, Reeves ile işbirliğini yakın zamanda durdurmuyor. Batman 2 geliştirme aşamasında ve Pattinson merakla beklenen devam filmi için geri dönmeye hazırlanıyor. Reeves şu anda senaryoyu yazıyor ve yeni bölümü yönetecek. Henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi, ancak raporlar şunu belirtti: Batman 2 en az 2025’e kadar çıkması beklenmiyor. Bu, muhtemelen çekime başlayacakları anlamına geliyor. Batman 2 potansiyel bir 2025 çıkış tarihine hazırlanmak için 2023’ün sonlarında veya 2024’ün başında.

Henüz başka hiçbir oyuncu kadrosu dinlenmemişken Batman 2Bununla ilgili haberler muhtemelen senaryo hazır olduğunda ve filmin hedeflenen çıkış tarihi geldiğinde gelmeye başlayacak. Aynı zamanda, Reeves inşa etmeye daha yeni başlıyor. Yarasaadam hem büyük hem de küçük ekranda evren. HBO Max ve Discovery+, 2023 baharında tek bir yayın hizmetinde birleşmeye hazırlansa da, Yarasaadam franchise platformda birlikte var olacak. HBO Max şu ana kadar bir dizi pick-up verdi Penguen Colin Ferrell’in Oswald Cobblepot rolünü yeniden canlandırdığı TV dizisi. Reeves’in de bir Arkham İltica dizi geliştirme aşamasında ve kısa süre önce Antonio Campos’u yeni dizi sorumlusu olarak seçti.

Son zamanlarda, DC Studios’un Pattinson’ın Batman’ini James Gunn ve Peter Safran tarafından inşa edilen yeni DCU’ya entegre edip etmeyeceğini düşünen çelişkili raporlar vardı. Bununla birlikte, DC Studios eş CEO’larından birinin haberi çürütmesi uzun sürmedi, çünkü raporun ortaya çıkmasından sadece birkaç saat sonra Gunn, Pattinson’ın Kara Şövalye’yi ele geçirmesi için herhangi bir plan olmadığını doğruladı. Yarasaadam daha büyük DCU’ya getirilecek. Pattinson’ın Batman’i kendi evreninde var olmaya devam edecek, ancak DCU ile bağlantısı kesilse bile, Reeves açıkça bunu Bruce’un irfanından diğer ilgili oyuncularla devasa bir sinema dünyası haline getirmeyi planlıyor. 2022 biterken, 2023 umarım bazı haberlerle gelir. Yarasaadam er ya da geç franchise.

DAHA: James Gunn’ın En Karmaşık DCU Mücadelesi Batman

Kaynak: Dustin Lee Massey/Instagram

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory