Akılsızca Vasat Bir Aksiyon Flop Bir Şekilde Netflix’in 1 Numaralı Filmi Oldu

Paramount aracılığıyla Yüzeyde, her ikisi de aksiyon türüne eşit derecede aşina olan bir yıldız ve yönetmeni bir araya getirmek ve ardından mermiler uçuşurken bir siyasi entrika ağı örmek için onlara 65 milyon dolarlık bir bütçe vermek, yetenek ve malzemenin mükemmel uyumu gibi geliyor, ancak 2007’ler Atıcı en iyi ihtimalle zar zor fenaydı. Antoine Fuqua ve […]

Akılsızca Vasat Bir Aksiyon Flop Bir Şekilde Netflix’in 1 Numaralı Filmi Oldu

Paramount aracılığıyla

Yüzeyde, her ikisi de aksiyon türüne eşit derecede aşina olan bir yıldız ve yönetmeni bir araya getirmek ve ardından mermiler uçuşurken bir siyasi entrika ağı örmek için onlara 65 milyon dolarlık bir bütçe vermek, yetenek ve malzemenin mükemmel uyumu gibi geliyor, ancak 2007’ler Atıcı en iyi ihtimalle zar zor fenaydı.

Antoine Fuqua ve Mark Wahlberg yetenekli bireyler olarak kendilerini kanıtladılar, ancak en zayıf işlerinin, ne sıklıkta geri döndükleri göz önüne alındığında, genellikle koşma ve ateş etme arenasına gelme eğiliminde olmaları ironik. Bu durumuda Atıcıbir aşamada devam filmleri için planlar yapıldı, yalnızca 91 milyon doların biraz üzerinde bir gişe hasılatı elde etmek için bu fikirleri dizlerine indirdi.

atıcı

Bunun yerine, mülk, Ryan Phillippe’nin başrol oynadığı TV dizisi olarak yeniden başlatıldı ve bu, iptal edilmeden önce tam üç sezon sürmeyi başarmış olsa bile, daha da vasat bir eleştirel tepki aldı. Yine de Netflix aboneleri arasında suda bir şeyler olmalı, çünkü Atıcı açıklanamaz bir şekilde platformdaki en popüler tek film olarak ortaya çıktı.

Başına FlixPatrolmonoton bir şekilde sıradan shoot ’em up, dünya çapında 67 ülkede İlk 10’a girdi ve bu da onu kümülatif olarak Danimarka romantik dramasını geride bıraktı. Güzel bir hayat ve dünya ölçeğinde genel olarak bir numaralı noktaya. 16 yaşındaki bir Mark Wahlberg dud’un Netflix’in en çok talep gören tek ürünü olarak ortaya çıkacağını öngörebilir miydik? Kesinlikle hayır, ama kısaca akış kargaşası bu.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory