Maui’nin ateşlenmesinden sonra ABD’li taşıyıcıların müşterilere nasıl yardım ettiği aşağıda açıklanmıştır

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR ABD’li havayolları, ölümcül Maui orman yangınlarının ardından müşteriler için çeşitli önlemler açıkladı. Bu önlemler, fatura kredilerini ve sınırsız aramaları, mesajlaşmayı ve veri kullanımını içerir. Hawaii, Maui’deki bir dizi orman yangını şimdiye kadar 55 kişinin ölümüyle sonuçlandı ve binlercesi de tahliye edildi. Şimdi, ABD taşıyıcıları müşteriler için çeşitli yardım önlemleri […]

Maui’nin ateşlenmesinden sonra ABD’li taşıyıcıların müşterilere nasıl yardım ettiği aşağıda açıklanmıştır

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • ABD’li havayolları, ölümcül Maui orman yangınlarının ardından müşteriler için çeşitli önlemler açıkladı.
  • Bu önlemler, fatura kredilerini ve sınırsız aramaları, mesajlaşmayı ve veri kullanımını içerir.

Hawaii, Maui’deki bir dizi orman yangını şimdiye kadar 55 kişinin ölümüyle sonuçlandı ve binlercesi de tahliye edildi. Şimdi, ABD taşıyıcıları müşteriler için çeşitli yardım önlemleri duyurdu.

Yeni başlayanlar için Google, etkilenen Fi Wireless müşterilerinin faturalarında 20 ABD doları kredi alacağını sessizce onayladı. Haber, etkilenen müşterilere bir bildirim yoluyla geldi (h/t: redditor eşsiz2), fatura posta kodlarına göre kredi ile.

T-Mobile ayrıca onaylanmış Halihazırda sınırsız bir planda olmayan etkilenen kullanıcılara sınırsız konuşma, mesajlaşma ve veri. Bu, 10-14 Ağustos tarihleri ​​arasında geçerlidir ve taşıyıcı, geçerli posta kodlarını da listelemiştir.

Verizon ve AT&T ne yapıyor?

Verizon’da ayrıca açıklığa kavuşmuş Ön ödemeli ve sözleşmeli müşterilere özellikle sınırsız arama, kısa mesaj ve veri sunan, etkilenen müşteriler için yardım önlemleri. Bu önlem 10-23 Ağustos tarihleri ​​arasında geçerlidir ve Maui fatura adresi olan müşterileri etkiler.

Son olarak, AT&T söz konusu “etkilenen bölgelerde” ön ödemeli ve sözleşmeli müşterilere sınırsız arama, kısa mesaj ve veri kullanımı sunmak için aşım ücretlerinden feragat ediyordu. Bu, 16 Ağustos’a kadar geçerli olacak.

Bunu söylerken, orman yangını nedeniyle Maui’nin bazı bölgelerinde hücresel hizmetin kesildiği bildirildi. Ancak taşıyıcılar, kapsama alanını eski haline getirmek için mobil hücre siteleri ve jeneratörler gibi çözümler kullanacaklarını onayladılar.

Maui’nin ateşlenmesinden sonra ABD’li taşıyıcıların müşterilere nasıl yardım ettiği aşağıda açıklanmıştır

Teknory