Bu kulaklıkları kolayca tamir edebilirsiniz

TL;DR Fairphone, Fairbuds XL kulaklıklarını duyurdu. Kulaklıklar, bileşenleri kolayca değiştirmenize olanak tanıyan modüler bir tasarıma sahiptir. Cihaz için ~ 270 $ ödemeyi bekleyin. İlk olarak geçen ay Fairbuds XL kulaklıklar için bir listeleme ve özel video tespit ettik. Bu, Fairphone’un sürdürülebilir ve onarılabilir yaklaşımını kulaklık bölüm. Şimdi, şirket gerçekten de Fairbuds XL’i duyurdu ve gerçekten […]

Bu kulaklıkları kolayca tamir edebilirsiniz

TL;DR

  • Fairphone, Fairbuds XL kulaklıklarını duyurdu.
  • Kulaklıklar, bileşenleri kolayca değiştirmenize olanak tanıyan modüler bir tasarıma sahiptir.
  • Cihaz için ~ 270 $ ödemeyi bekleyin.

İlk olarak geçen ay Fairbuds XL kulaklıklar için bir listeleme ve özel video tespit ettik. Bu, Fairphone’un sürdürülebilir ve onarılabilir yaklaşımını kulaklık bölüm.

Şimdi, şirket gerçekten de Fairbuds XL’i duyurdu ve gerçekten de sürdürülebilir, tamir edilebilir bir ürün olarak lanse edildi.

Şirket, kulaklıkların tamirini kolaylaştırmak için modüler bir tasarım kullandığını söylüyor. Bu, kulak yastıkları, pil ve daha fazlası gibi parçaları değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Fairbuds XL modüler parçalar

Fairphone, geri dönüştürülmüş plastik ve alüminyumun yanı sıra Fairtrade altından yapıldığını söyleyerek ürünün sürdürülebilir yaklaşımını da lanse etti. Firma, seyahat çantasının geri dönüştürülmüş polyester ve naylondan yapıldığını da ekliyor.

Sürdürülebilir ve onarılabilir bir kulaklık çifti harikadır, ancak Fairbuds XL aynı zamanda çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir. 40 mm dinamik sürücüler, aktif gürültü önleme (ANC), çift nokta bağlantılı Bluetooth 5.1, aptX HD desteği, akıllı asistan desteği ve IP54 derecesi bekleyebilirsiniz.

Fairphone, kulaklıkların ANC etkinken 26 saate kadar ve ANC devre dışıyken 30 saate kadar dayanacağını söylüyor. Şirket, pilin 500 şarj döngüsünden sonra muhafaza edilen kapasitesinin %80’ine ulaşacağını ekliyor. Bu nedenle, muhtemelen bir yıl sonra pil ömrünün azaldığını fark edeceksiniz, ancak en azından pili yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Fairbuds XL kulaklıklar şimdi 249 € veya 219 £ (~272$ – ~274$). Yeşil ve siyah renk seçeneklerinde bulmayı bekliyoruz.

Bu kulaklıkları kolayca tamir edebilirsiniz

Teknory