Maverick, 2022’de Obama’nın En Sevdiği Filmler Listesini Yaptı

Ev film Haberleri Top Gun: Maverick, 2022’de Obama’nın En Sevdiği Filmler Listesini Yaptı Top Gun: Maverick, eski başkanın yayınladığı yıllık bir liste olan ve birçok hayranın görmeyi dört gözle beklediği Obama’nın 2022’deki en sevdiği filmler listesini yapıyor. Top Gun: Maverick yıl sonu sıralamalarını paylaşmasının beşinci yılında, en sevdiği kitap ve müziklerin de yer aldığı Barack […]

Maverick, 2022’de Obama’nın En Sevdiği Filmler Listesini Yaptı

Top Gun: Maverick, eski başkanın yayınladığı yıllık bir liste olan ve birçok hayranın görmeyi dört gözle beklediği Obama’nın 2022’deki en sevdiği filmler listesini yapıyor.


Top Gun: Maverick yıl sonu sıralamalarını paylaşmasının beşinci yılında, en sevdiği kitap ve müziklerin de yer aldığı Barack Obama’nın 2022 favori filmleri listesine girdi. Eski başkanın kültürel zevkleri hakkında fikir veren hayranlar, her yıl Obama’nın listesinin başında nelerin olduğunu görmek için sabırsızlanıyor ve sık sık favorilerini kendileri izlemek, dinlemek veya okumak için tavsiye olarak alıyorlar. Önceki listeler, Obama’nın tarihi biyografiden her şeye övgü yağdırdığını gördü. Yahuda ve Kara Mesih Prime Video’nun süper kahraman hiciv çizgi romanının korkunç uyarlamasına Erkekler.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yıl sona ererken, eski Başkan barack obama Tom Cruise’dan başkası olmayan 2022’nin en sevdiği filmlerini açıklamak için Twitter’a gitti. Top Gun: Maverick, öne çıkan on yedi diğer listede. İzleyiciler tarafından sevilen diğer hitler Herşey heryerde Hepsi birden ve Kadın Kral Oscar yarışmacıları gibi yıllık listesinde de yer alıyor Fabelman’lar ve Kadar. Netflix belgeseli Azalan rütbe de veriyor, ancak Obama öyle olduğunu kabul ediyor “önyargılı” çünkü onun ve eski First Lady’s Higher Ground Productions tarafından üretildi. Obama’nın 2022 favori filmlerine aşağıdan göz atın:

İlgili: Top Gun 3 Güncellemesi, Maverick’in Hikayesini Tamamen Bitirmenin Sadece 1 Yolu Olduğunu Onayladı


Top Gun 2 Neden 2022’nin En Büyük Sürprizidir?

Top Gun Maverick'te Tom Cruise

İlk Süper silah 1986’da piyasaya sürüldü ve şimdi geniş çapta bir kült klasiği olarak kabul ediliyor. Nefes kesen görsel efektleri ve olağanüstü film müziği ile öne çıkan aksiyon-drama filmi, genellikle Tom Cruise’un başrol oyuncusu kariyerini başlatmasıyla tanınır. Yine de kimse, 35 yıldan fazla bir süre sonra devam filminin daha da büyük, eleştirmenlerce beğenilen bir hit olacağını beklemiyordu. film şu anda 2022’nin en çok hasılat yapan filmi konumunda ve birkaç yayın şirketi haklarını satın almaya çalıştığı için Cruise’a kısmen teşekkür ediyor. Top Gun: Maverick ancak Cruise, filmin yalnızca sinemalarda gösterime girmesi konusunda ısrar etti. Heyecan verici uçuş sekansları, dolu dolu bir hikaye ve olağanüstü oyuncu kadrosuyla, Top Gun: Maverick selefini her yönden geride bıraktı ve izleyicilerin kalbini kazandı – Obama’nınki de dahil.

Top Gun 3 Olacak mı?

Tom Cruise, Top Gun: Maverick'te endişeli görünüyor.

Verilen Top Gun: Maverickbaşarısından sonra, tüm yollar dünyayı genişletecek başka bir devam filmine işaret ediyor gibi görünüyor. Süper silah franchise. Yaşlandıkça başrol oyuncusu olarak penceresi kapansa da Cruise’un dönüşü yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, Val Kilmer’in Iceman’ının yokluğu, Cruise’un Maverick’inin filo komutanı olarak devralması için açık bir yer bırakıyor. Geniş bir genç pilot topluluğuyla, serinin geleceğini ilerletebilecek pek çok karakter var – özellikle Miles Teller’ın Rooster’ı ve Glen Powell’ın Adam Asmaca’sı. Teller, hem Paramount Pictures için bir devam filmi fikri ortaya attığını hem de Cruise ile devam eden görüşmelerde bulunduğunu açıkladı. Yapımcıların ve yönetmen Joseph Kosinski’nin yanı sıra oyuncu kadrosunun çoğu başka bir film yapmak için can atıyor. Süper silah olur, bu yüzden büyük ölçüde sadece ne zaman olduğu meselesidir.

Artık ödül sezonu geldiğine göre, Top Gun: Maverick Adaylıklarını istikrarlı bir şekilde artırıyorve şimdiden Ulusal Eleştirmenler Kurulu’nun En İyi film Ödülü’nü aldı. film, sinemaseverleri sinemalara çekerek gişe hasılatını canlandırdı ve 1,49 milyar dolarlık bir hasılatla sonuçlandı, bu, pandemi öncesinden beri görülmemiş bir başarı. Başka bir devam filmi rekorları daha da kırabilir ve umarız izleyiciler onu görmek için 36 yıl daha beklemek zorunda kalmazlar.

Sonraki: Glen Powell’ın Cellat Reddi En İyi Silah Yaptı: Maverick Çok Daha İyiKaynak: barack obama/ Twitter

Teknory