James Gunn, Peter Safran’ın Karısı 5. DC Cameo’yu Yaparken Isıyı Aldı

Fotoğraf: Amanda Edwards/FilmMagic On yıldan uzun bir süre öncesine dayanan neredeyse tüm projelerinde neredeyse her zaman bir avuç düzenli işbirlikçiyi kadroya almakla ün kazanmasına rağmen, James Gunn DCU sadıkları arasında artan bir ateş altında çünkü sonunda onlardan biriyle evlendi. Adam kayırmacılık suçlamalarına, trollere kibarca Jennifer Holland’ı sadece çizgi roman uyarlamalarından birinde kullandığını hatırlatarak yanıt vermişken […]

James Gunn, Peter Safran’ın Karısı 5. DC Cameo’yu Yaparken Isıyı Aldı

Fotoğraf: Amanda Edwards/FilmMagic

On yıldan uzun bir süre öncesine dayanan neredeyse tüm projelerinde neredeyse her zaman bir avuç düzenli işbirlikçiyi kadroya almakla ün kazanmasına rağmen, James Gunn DCU sadıkları arasında artan bir ateş altında çünkü sonunda onlardan biriyle evlendi.

Adam kayırmacılık suçlamalarına, trollere kibarca Jennifer Holland’ı sadece çizgi roman uyarlamalarından birinde kullandığını hatırlatarak yanıt vermişken – Jennifer Holland İntihar Timi daha sonra doğrudan tekrar eden büyük bir bölüme yönlendirildi barışçıl – Peter Safran’ın karısı Natalia, seride sessizce, eş CEO arkadaşının eşinden daha fazla kamera hücresi görüntüsü elde etti.

tanrıların shazam öfkesi
Warner Bros aracılığıyla

Tabii ki, aynı seviyede bir gürültü üretmiyor çünkü Gunn, nefret edenler için ilk uğrak noktası ve ayrıca Bayan Safran’ın yalnızca arka plan kamera kameralarıyla sınırlandırıldığını, oysa Hollanda’nın oynadığını da belirtmeliyiz. boyunca aynı kısım İntihar Timi, barışçıl, siyah adamve muhtemelen şimdiye kadar adını duymuş olduğunuz en son konuk reklamı.

Safran’ın kocasının, onun ortaya çıktığı tüm filmlerin yapımcılığını üstlenmesi ve onun DCU numaralandırmasına unutulmaz ve önemli katkıları olması da bir tesadüf değil. Aquaman‘dan alternatif bir sahnede Rina, Bayan Sivana Shazam!, İntihar TimiKaleydoskop ve Bayan Goff barışçıl‘in üçüncü filmi “Better Goff Dead”, Kittens ile entegre Sürücü olarak en son gösterisinden önce. Tanrıların Öfkesi.

Açıkçası, ikisi genel olarak mitolojiye olan önemleri göz önüne alındığında gerçekten karşılaştırılamaz, ancak oradaki muhalifler için Natalia Safran’ın yalnızca sayılar açısından Jennifer Holland’dan daha düzenli bir DCU olduğunu kesinlikle belirtmekte fayda var.

Teknory