Mayıs 2023’ün Göz Atmaya Değer En Popüler 5 Android Oyunu

hedefiniz Mutlu Hastane: Doktor ASMR yenilenmesi gereken bir tıp merkezini genişletmek ve modernize etmektir. Hastanenizin tesislerini yükseltmek için mini oyunlar oynayarak para kazanmanız gerekiyor. Her mini oyunda, belirli bir rahatsızlığı olan bir hastayı iyileştirmeniz gerekiyor. Hastane haritasının belirli bölümlerinin kilidini açtığınızda daha fazla mini oyun erişilebilir hale gelir. Ayrıca oyun içinde doktor, hemşire ve hastane […]

Mayıs 2023’ün Göz Atmaya Değer En Popüler 5 Android Oyunu

hedefiniz Mutlu Hastane: Doktor ASMR yenilenmesi gereken bir tıp merkezini genişletmek ve modernize etmektir. Hastanenizin tesislerini yükseltmek için mini oyunlar oynayarak para kazanmanız gerekiyor. Her mini oyunda, belirli bir rahatsızlığı olan bir hastayı iyileştirmeniz gerekiyor. Hastane haritasının belirli bölümlerinin kilidini açtığınızda daha fazla mini oyun erişilebilir hale gelir. Ayrıca oyun içinde doktor, hemşire ve hastane yöneticisi gibi farklı roller oynayabileceksiniz. Her karakterin, bunları yerine getirdiğinizde size para ve değerli taşlar da kazandıracak belirli görevleri vardır.

Bu, çoğunlukla keşfetmeniz için bolca alana sahip bir dünya inşa etme türü simülasyon oyunu olsa da, Happy Hospital kolayca iğrenenler için bir seçenek değildir. Oyunda ele almanız gereken rahatsızlıklar – karikatürize bir anlamda da olsa – oldukça grafik olabilir, ancak bu, hafif tıbbi vahşetten etkilenenler için bir sorun olmamalı. Görünen o ki, şu anda Play Store’daki simülasyon oyunları arasında en üst sırada yer aldığı, 5 üzerinden 4,4 yıldız aldığı ve beş milyondan fazla indirildiği için birçok Android kullanıcısı oyunu seviyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow