Yeni Cam Soğan fragmanı kıvrımlı Knives Out cinayet gizemini kızdırıyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-07T15:37:46 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-07T15:53:26 Netflix, Rian Johnson’ın hit kaparisinin merakla beklenen devamı olan Glass Onion: A Knives Out Mystery için yeni bir fragman yayınladı. 2019’da, belki de en çok Star Wars: The Last Jedi ile tanınan Johnson, yeni bir büyük ekran dedektifi başlattı: Daniel Craig tarafından oynanan Benoit Blanc. Ben-diyorum-diyorum-güney çizgisi, …

Yeni Cam Soğan fragmanı kıvrımlı Knives Out cinayet gizemini kızdırıyor

Yayınlanan: 2022-11-07T15:37:46

Güncellenmiş: 2022-11-07T15:53:26

Netflix, Rian Johnson’ın hit kaparisinin merakla beklenen devamı olan Glass Onion: A Knives Out Mystery için yeni bir fragman yayınladı.

2019’da, belki de en çok Star Wars: The Last Jedi ile tanınan Johnson, yeni bir büyük ekran dedektifi başlattı: Daniel Craig tarafından oynanan Benoit Blanc.

Ben-diyorum-diyorum-güney çizgisi, kusursuz moda anlayışı ve silahsız, halk cazibesi ile donanmış Blanc, izleyicilerle bağlantı kurarak Knives Out’u yılın en iyi başarılarından biri haline getirdi.

Devam filmi talebi hızla geldi ve neredeyse geldi – şimdilik, Glass Onion’un yeni fragmanının keyfini çıkarın.

Glass Onion fragmanı, tüm yıldız cinayet gizemini kızdırıyor

Glass Onion: A Knives Out Mystery’nin yeni fragmanına aşağıdan göz atın:

Glass Onion’un resmi özeti şöyle: “Benoit Blanc (Craig), yeni bir Rian Johnson whodunit’teki katmanları soymak için geri dönüyor.

“Bu yeni macera, gözü pek dedektifi bir Yunan adasındaki lüks bir özel mülkte buluyor, ancak oraya nasıl ve neden geldiği birçok bulmacanın yalnızca ilki. Blanc, çok geçmeden, milyarder Miles Bron’un (Edward Norton) yıllık toplantıları için daveti üzerine bir araya gelen tamamen farklı bir arkadaş grubuyla tanışır.

“Konuk listesindekiler arasında Miles’ın eski iş ortağı Andi Brand (Janelle Monáe), şu anki Connecticut valisi Claire Debella (Kathryn Hahn), son teknoloji bilim adamı Lionel Toussaint (Leslie Odom Jr.), moda tasarımcısı ve eski model Birdie Jay var. (Kate Hudson) ve vicdani asistanı Peg (Jessica Henwick) ve etkileyici Duke Cody (Dave Bautista) ve yardımcısı kız arkadaşı Whiskey (Madelyn Cline).

“En iyi cinayet gizemlerinde olduğu gibi, her karakter kendi sırlarını, yalanlarını ve motivasyonlarını barındırır. Biri ölünce herkes şüphelidir.”

Glass Onion hakkındaki spoiler içermeyen incelememize buradan göz atın.

Glass Onion, 23 Aralık’ta Netflix’e gelmeden önce 23 Kasım’da bir hafta sinemalarda olacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow