Twitter, TweetDeck’in eski sürümüne geri dönüyor

TweetDeck’in eski sürümü geri döndü. Geçen hafta Twitter, TweetDeck’in yeni bir yinelemesini başlattı ve şimdiden ikiye katladı. 3 Temmuz Pazartesi günü, resmi Twitter Destek hesabı, 30 gün içinde yalnızca Twitter Blue abonelerinin araca erişebileceği uyarısıyla “TweetDeck’in yeni, geliştirilmiş bir sürümünü kullanıma sunduk” duyurusunu yaptı. Ancak, olarak Sınır Raporlara göre eski TweetDeck, Elon Musk, Twitter CEO’su […]

Twitter, TweetDeck’in eski sürümüne geri dönüyor

TweetDeck’in eski sürümü geri döndü.

Geçen hafta Twitter, TweetDeck’in yeni bir yinelemesini başlattı ve şimdiden ikiye katladı. 3 Temmuz Pazartesi günü, resmi Twitter Destek hesabı, 30 gün içinde yalnızca Twitter Blue abonelerinin araca erişebileceği uyarısıyla “TweetDeck’in yeni, geliştirilmiş bir sürümünü kullanıma sunduk” duyurusunu yaptı. Ancak, olarak Sınır Raporlara göre eski TweetDeck, Elon Musk, Twitter CEO’su Linda Yaccarino veya herhangi bir resmi Twitter hesabı tarafından geri dönüş duyurusu yapılmadan geri döndü.

AYRICA BAKINIZ:

Twitter yakında TweetDeck için ödeme yapmanızı sağlayacak

TweetDeck2.0, video yerleştirme ve bir Tweet oluşturucu özelliği dahil olmak üzere çeşitli işlevler ekledi, ancak Etkinlik Sekmesi ve kullanıcıların şifreleri paylaşmadan hesapları paylaşmasına izin veren TweetDeck Ekipleri gibi temel özellikleri korumadı, bu da onu kullanıcılar arasında popüler olmaktan çıkardı.

TweetDeck, 2011’de Twitter tarafından satın alınmadan önce 2008’de ücretsiz, bağımsız bir uygulama olarak piyasaya sürüldü. Uzman Twitter kullanıcılarını ve profesyonellerini hedefleyen TweetDeck, kullanıcıların tweet’leri birden çok özelleştirilebilir sütunda görüntülemesine olanak tanır. Uygulamanın 15 yıldır ücretsiz olduğu göz önüne alındığında, kimse onun ücretli bir özellik haline gelmesinden heyecan duymuyor.

TweetDeck’in eski sürümünün ne kadar süreyle mevcut olacağı belli değil, bu yüzden fırsatınız varken onu kullanın.

Teknory