Dune 2 Set Görüntüleri Zendaya’nın Aslında Bunda Çok Olduğunu Kanıtlıyor

Denis Villeneuve’ün Dune: İkinci Kısım’ından set görüntüleri, Zendaya’nın Chani’sinin ilk filme kıyasla devam filminde daha çok ekran başında kalacağını kanıtlıyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Dune: İkinci Bölüm’ün set görüntüleri Zendaya’nın genişletilmiş rolünü ortaya koyuyor ve devam filminde ekran başında […]

Dune 2 Set Görüntüleri Zendaya’nın Aslında Bunda Çok Olduğunu Kanıtlıyor

Denis Villeneuve’ün Dune: İkinci Kısım’ından set görüntüleri, Zendaya’nın Chani’sinin ilk filme kıyasla devam filminde daha çok ekran başında kalacağını kanıtlıyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Dune: İkinci Bölüm’ün set görüntüleri Zendaya’nın genişletilmiş rolünü ortaya koyuyor ve devam filminde ekran başında daha fazla zaman geçireceğini gösteriyor.
  • Resmi DuneMovie TikTok hesabı, kamera arkası görüntülerini ve Zendaya ile yapılan bir röportajı paylaşarak onun gelecek filmdeki artan varlığını vurguluyor.
  • Devam filminde Zendaya’nın karakteri Chani’yi önemli bir şekilde sergilemeyi vaat ederek aktrisin hayranlarını vizyona girecekleri için heyecanlandırıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Dune: İkinci Bölüm set görüntüleri Zendaya’nın aslında bu filmde çok yer aldığını kanıtlıyor. 2021’de vizyona girecek olan devam filmi Denis Villeneuve tarafından yeniden yönetildi Kumdan tepe Frank Herbert’in 1965 tarihli romanının ikinci yarısını uyarlıyor ve Paul Atreides’in (Timothée Chalamet), Harkonnen Hanesi’ne karşı savaş açan Chani (Zendaya) ve Fremenlerle birlikte yolculuğunu anlatmaya devam ediyor. Dune: İkinci Bölüm Kadroda ayrıca Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista ve Javier Bardem’in ilgili rollerine dönüşü de yer alıyor. Yeni gelenler arasında Feyd-Rautha rolünde Austin Butler, Prenses Irulan rolünde Florence Pugh ve İmparator IV. Shaddam rolünde Christopher Walken yer alıyor.

Şimdi, önümüzde Dune: İkinci Bölüm çıkış tarihi bu Mart, yetkili tarafından paylaşılan bazı set görüntüleri DuneFilmi TikTok’taki hesap, Zendaya’nın devam filminde artan varlığını aktrisin yorumlarıyla birlikte gösteriyor.

Görüntülerde Zendaya’nın sette film çektiği ve şakalaştığı görülüyor. Dune: İkinci Bölümoyuncu rol arkadaşlarına ve pratik setlerin kullanımına övgüde bulunuyor. Aşağıdaki yorumların tamamını okuyun:

Bu inanılmaz yetenekli insanlarla bu setlerde olmak, şimdiye kadar gördüğüm tüm hayalleri kesinlikle aşıyor. Şaka yapıyoruz ama çok eğleniyoruz. Pek çok pratik set var. Zaten farklı bir gezegende olduğumu hissettiğim bir sete adım atıyorum. Yaptığımız şey çok özel.

Gelmek için daha fazla…

Kaynak: DuneFilmi/TikTok

Teknory