DC, yeni Robin’ini çarpıcı The Batman 2 hayran posterinde buluyor

Genç aktör Cameron Crovetti, The Batman 2’de çarpıcı bir hayran sanatı posterinde Robin kostümünü giyiyor. Eğer son zamanlarda Bat-Signal’de takılıyorsan, harika çocuk Robin hakkındaki fısıltıları duymuşsundur. muhtemelen ortaya çıkıyor gelecek devam filminde Batman 2. Şimdi, bu Robin’in genç bir genç, daha taze yüzlü ve hatta Dick Grayson’ın daha düşüncesiz versiyonu olabileceği yönünde söylentiler var. 13 […]

DC, yeni Robin’ini çarpıcı The Batman 2 hayran posterinde buluyor

Genç aktör Cameron Crovetti, The Batman 2’de çarpıcı bir hayran sanatı posterinde Robin kostümünü giyiyor.

Eğer son zamanlarda Bat-Signal’de takılıyorsan, harika çocuk Robin hakkındaki fısıltıları duymuşsundur. muhtemelen ortaya çıkıyor gelecek devam filminde Batman 2.

Şimdi, bu Robin’in genç bir genç, daha taze yüzlü ve hatta Dick Grayson’ın daha düşüncesiz versiyonu olabileceği yönünde söylentiler var. 13 yaşında bir çocuğun Robert Pattinson’ın kara kara düşünen Batman’ine ayak uydurmaya çalıştığını hayal edebiliyor musunuz? Ekrandaki destansı dinamikler ve bağ için mükemmel bir ikili gibi görünüyor ve ben de bunun için buradayım.

Peki bu genç, enerjik Robin’i yetenekli Cameron Crovetti’den daha iyi kim canlandırabilir?

Bu güzel hayran sanatı posterinde sanatçı Kaptan RakunCrovetti, destek ve rehberlik için Batman’in hemen arkasında olduğu genç Grayson olarak hayal ediliyor.

Henüz hiçbir şey resmi olarak onaylanmamış, reddedilmemiş veya duyurulmamış olsa da Cameron Crovetti’nin gençlik havasının, Batman’in karanlık dünyasına tezat oluşturacak canlandırıcı bir değişiklik olacağını inkar edemezsiniz. Bu aynı zamanda Bruce ile Dick arasında eğlenceli paylaşımlara, öğrenme deneyimlerine ve yoğun karakter gelişimine de olanak tanıyacak.

Ayrıca Crovetti’nin mükemmel oyunculuk becerileri var; çizgi romanlardaki gibi Batman’in birçok özelliğini yansıtan genç Dick Grayson’ın duygusal katmanlarını mükemmel bir şekilde sergileyebiliyor, özellikle de Batman’in rehberliği altında kişisel travmalarla boğuşurken.

Klasik Batman-Robin ikilisini görmeyi sabırsızlıkla bekleyenler için Crovetti, Batman’in yanında taze ama ikonik bir dinamik sunarak Robin’i hem kırılganlık hem de cesaretle canlandırabilme potansiyeline sahip. Gotham’ın her zamankinden daha cesur olması nedeniyle, gelecek devam filmi hem Batman’le savaşabilecek hem de onunla daha derin bir düzeyde bağlantı kurabilecek bir Robin’e ihtiyaç duyacak. Krovetti kesinlikle her iki cephede de başarılı olma yeteneğine sahip.

Batman fandomu, Cameron Crovetti’nin ikonik “R” amblemini taktığını görmeyi umalım. Sonuçta her kara şövalyenin arkasında, gelişmeye ihtiyacı olan daha küçük, daha kara bir şövalye vardır.

Teknory