Maverick Paramount+ İzleyici Rekorlarını Paramparça Etti

Ev film Haberleri Top Gun: Maverick Paramount+ İzleyici Rekorlarını Paramparça Etti Top Gun: Maverick, Paramount+ izleyici rekorlarını alt üst ederek akış hizmetlerinin en çok izlenen ilk filmi haline gelerek yükselmeye devam ediyor. 2022’nin en başarılı gişe rekorlarından birinin ardından, Top Gun: Maverick akış hizmetlerinin en çok izlenen ilk filmi olmak için Paramount+ izleyici rekorlarını alt […]

Maverick Paramount+ İzleyici Rekorlarını Paramparça Etti

Top Gun: Maverick, Paramount+ izleyici rekorlarını alt üst ederek akış hizmetlerinin en çok izlenen ilk filmi haline gelerek yükselmeye devam ediyor.


2022’nin en başarılı gişe rekorlarından birinin ardından, Top Gun: Maverick akış hizmetlerinin en çok izlenen ilk filmi olmak için Paramount+ izleyici rekorlarını alt üst ederek izleyicileri kasıp kavurmaya devam ediyor. Tom Cruise’un yüksekten uçan 1986 aksiyon dramasının Joseph Kosinski’nin yönettiği uzun zamandır beklenen devam filmi, 27 Mayıs’ta sinemalarda gösterime girdi ve büyük beğeni topladı. Top Gun: Maverick Cruise’un kaptanı Pete “Maverick” Mitchell’in tehlikeli bir operasyon için yeni nesil yetenekli pilotları eğitmekle boğuşurken aynı zamanda yıllarca peşini bırakmayan bir hatayla karşı karşıya kaldığı sırada dönüşünü gördü.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

tarafından bildirildiği gibi Son teslim tarihi, Top Gun: Maverick filmin 22 Aralık’ta Paramount+’ta gösterime girmesinin ardından izleyicilerle daha fazla başarı elde etmeye devam etti ve hizmetin yurt içinde en çok izlenen ilk filmi oldu. Tatil hafta sonu boyunca, Kosinski ve Cruise’un devam filmi 2020’lerin izleyici sayısını aştı Kirpi Sonichem orijinal filmle hem de yıldızınkiyle %60 oranında ilk yayın akışı İmkansız görev izlenme oranında sırasıyla %400 ve %140 oranında benzer artışlar alan franchise. Hem Paramount Pictures CEO’su Brian Robbins hem de Paramount+ Baş Programlama Sorumlusu Tanya Giles filmin başarısını övdü ve bunu stüdyonun mevcut yayın stratejisi potansiyelinin kanıtı olarak gösterdi.

İlgili: Top Gun’da Iceman’ın Dönüşü: Maverick Daha İyi Olmazdı


Top Gun: Maverick Nasıl 2022’nin En Başarılı Filmlerinden Biri Oldu?

Top Gun Maverick'te Tom Cruise

İlk gösterimi sırasında gişe rekorları kıran etkileyici bir on beş hafta geçirdikten sonra, Top Gun: Maverick 2018’i geçti Siyah Panter ve tüm zamanların yurt içinde en çok hasılat yapan beşinci filmi oldu. Pozisyon talep ederek, Top Gun: Maverick sadece aşmakla kalmadı Siyah Panterancak diğer MCU hitleri Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı ve Yenilmezleryanında Jura Dünyası ve James Cameron’ın titanik. Bununla birlikte, ABD gişe listelerinde etkileyici bir konuma ulaşmasına rağmen, daha yeni filmler izleyicilerin ilgisini çektiğinden ve diğer filmlerin altında açılmasına yol açtığından, devam filminin sinemada yeniden gösterime girmesiyle bile daha fazla yükselmesi beklenmiyor. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda.

Gişede zirvedeki saltanatının sona ermesine rağmen, Top Gun: Maverick hala 2022’nin en şaşırtıcı film başarı öykülerinden biri olarak öne çıkıyor. Filmin dijital gösterimi 1 numaradan giriş yaptı ve sinemalarda gösterime girmesinin on beş haftasında hala güçlü bir performans sergiledi ve tüm zamanların en büyük dijital gösterimlerinden biri haline gelerek evde gösterim rekorlarını hızla kırdı. Hal böyle olunca, orijinal filmin vizyona girmesinden bu yana neredeyse 36 yıl geçmesine rağmen, Top Gun: Maverick izleyiciler tarafından benimsendi ve Marvel Sinematik Evreni gibi mevcut gişe rekorları kıran franchise juggernauts ile baş başa durmasını sağlamakla kalmadı, aynı zamanda COVID-19 pandemisi öncesi hitleri geride bıraktı.

En İyi Silah: Maverick şüphesiz 2022’nin en dikkate değer başarı öykülerinden biridir. Neredeyse oybirliğiyle alınan eleştirel övgüler ve ezici çoğunlukla olumlu ağızdan ağza sözler, devam filmine gişede nadiren görülen uzun bir ömür verdi, devam filmi seyircilerden ve eleştirmenlerden övgü aldı ve hatta Barack Obama tarafından kutlandı, birçok stüdyo filme bakabilir benzer başarılara imza atmak ümidiyle. Ve film, güçlü gişe ve evde vizyona girme rakamlarından sonra bile Paramont+’ın önceki yayın rekorlarını zirveye çıkarırken, Top Gun: Maverick son yılların en önemli film başarılarından biri olarak gerçekten damgasını vurdu.

Sonraki: Görevimiz Tehlike 7 En İyi Silahı Yeniden Yaratamaz: Maverick’in Gişe Etkisi

Kaynak: Son tarih

Teknory