MCU Star, Marvel Studios’un Trigger-Mutlu Kötü Adamını Ele Almasındaki Hayal Kırıklığını Seslendiriyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü İçinde harika bir karakteri oynama fırsatı verildiğinde MCU, o karakterle kesinlikle yapabileceğiniz en iyi işi yapmak istiyorsunuz, ancak bazen bu tamamen sizin elinizde olmayabilir. Bu nasıl Frank Grillo stüdyonun karakteri Crossbones’u ele alış biçimini hissetti. Kaptan Amerika aktörün karakterin kısa sürede değiştirildiğine inandığı filmler. Brock Rumlow, namı diğer Crossbones, bir MCU […]

MCU Star, Marvel Studios’un Trigger-Mutlu Kötü Adamını Ele Almasındaki Hayal Kırıklığını Seslendiriyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

İçinde harika bir karakteri oynama fırsatı verildiğinde MCU, o karakterle kesinlikle yapabileceğiniz en iyi işi yapmak istiyorsunuz, ancak bazen bu tamamen sizin elinizde olmayabilir. Bu nasıl Frank Grillo stüdyonun karakteri Crossbones’u ele alış biçimini hissetti. Kaptan Amerika aktörün karakterin kısa sürede değiştirildiğine inandığı filmler.

Brock Rumlow, namı diğer Crossbones, bir MCU kötü adamıydı, SHIELD içinde kendi bomba yeleğinin ellerinde ölene kadar Kaptan’ın tarafında sürekli bir diken olan bir Hydra ajanıydı. Kaptan Amerika: İç Savaş. Bununla birlikte, Crossbones hiçbir filmde hiçbir zaman birincil düşman olmadı ve her durumda ana kötü adamdan sonra her zaman ikinci oldu. Grillo, karakterin kendisi için sadece ikinci keman oynamaktan çok daha fazlasına sahip olduğunu düşünüyor ve ekranda daha fazla zamanı olsaydı, masaya çok daha fazlasını getirebilirdi.

Oyuncu, MCU’daki deneyimi hakkında bir röportajda açıldı. ComicBook.com Bölünmeyi aşacağını ve James Gunn ve Peter Safran’ın DC Evreninde çalışacağını açıkladıktan sonra. DCU’ya odaklanmak için onu geride bırakmasının nedenlerinden biri olarak, karakterinin Marvel Stüdyoları tarafından gördüğü muameleden bahsediyor.

“Asla bir hikaye anlatmadılar [about Crossbones]. MCU’nun mitolojisi ve Marvel’in karakter havuzunda sahip olduğu şey, o kadar derin ki. Crossbones bir dakikalığına oradaydı ama daha uzun süre orada kalması gerekiyordu, sonra gittikleri yöne gittiler. Bence Crossbones bir amaca hizmet ediyor, ama bence ilginç olan şey, eğer dünya çapında kaç kişinin Crossbones’a yanıt verdiğini görürseniz ve yine, o çok kısa bir süre ekranda kalıyor, bence orada daha çok orada Kemikte daha fazla et olduğunu düşünüyorum. Hayal kırıklığına uğradım, bu yüzden DC’ye gittim.

Aktörün DC için bu yeni çağa katılımıyla ilgili spekülasyonlar bir süre önce başladı ve ancak o katıldığında yoğunlaştı. Shazam!: Tanrıların Öfkesi kırmızı halı. Söylentiye göre Grillo ve Ron Perlman da rol alacaktı. Yaratık Komandoları, yeni DCU’yu başlatacak olan film. Umarız oyuncu kendisi için eksik olduğunu hissettiği şeyi bunun yerine Marvel at DC’de bulabilir.

Önce filmdeki oyuncuyu yakalayabilirsiniz. Aslan olarak bir gün 7 Nisan dijital çıkışından önce seçkin sinemalarda.

Teknory