Harika iPad fırsatı: Yenilenmiş iPad Air yalnızca 180 ABD Doları karşılığında

TL;DR: 8 Temmuz’dan itibaren, 32 GB depolama alanına ve siyah kılıfa sahip bu yenilenmiş iPad Air’e sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 179,99$’a (kayıtlı olarak 499,00$) — bu %63 indirim. Sıcak hava ve güneş, yazın havuzda yüzerek geçirileceği anlamına gelse de, siz içeride bir kitap ya da güzel bir filmle kıvrılmayı, hatta en sevdiğiniz programı […]

Harika iPad fırsatı: Yenilenmiş iPad Air yalnızca 180 ABD Doları karşılığında

TL;DR: 8 Temmuz’dan itibaren, 32 GB depolama alanına ve siyah kılıfa sahip bu yenilenmiş iPad Air’e sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 179,99$’a (kayıtlı olarak 499,00$) — bu %63 indirim.


Sıcak hava ve güneş, yazın havuzda yüzerek geçirileceği anlamına gelse de, siz içeride bir kitap ya da güzel bir filmle kıvrılmayı, hatta en sevdiğiniz programı izlerken dışarıda verandada oturmayı tercih eden türden biri olabilirsiniz. İster evde vakit geçirmeyi, ister seyahat etmeyi veya aradaki herhangi bir şeyi planlıyor olun, bu yaz size eşlik edecek bir iPad alın. Sınırlı bir süre için, siyah kılıfla gelen bu yenilenmiş iPad Air’i edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 179,99$, normalde 499$.

Yenilenmiş satın alın ve tasarruf edin

ne olduğunu merak ediyorsan yenilenmiş(yeni bir sekmede açılır) yani, esasen önceki bir ömrü olan ancak şimdi tamamen çalışır duruma getirilmiş bir cihazdır. Aynı zamanda çevreye yardım ettiğiniz anlamına gelir. e-atıkları azaltmak(yeni bir sekmede açılır). Yenileme süreci, tam işlevsellik testi, inceleme ve temizlemeyi içerir. Bu iPad Air’e “B” derecesi verildi, bu da esasen, verilen kılıfla kapatılabilecek bazı kozmetik kusurlara sahip olacağı anlamına geliyor.

Bu yaz size eşlik edecek bir tablet

Yenilenmiş satın almak, belirli bir kalite düzeyi bekleyebileceğiniz anlamına gelir, ancak bu iPad’in yepyeni bir model gibi çalışmayacağını unutmayın. Bu bir spor Apple A7 çip(yeni bir sekmede açılır) oyunlar, akış hizmetleri veya sosyal medya gibi temel uygulamalara güç sağlamak için 1,4 GHz hız ile. Bu basit işlevsellik ve test edilmiş pil ömrü, size tek bir şarjla on saate kadar pil ömrü sağlayabilir. Bu model ayrıca 32 GB depolama alanıyla birlikte gelir.

9,7 inç Retina ekranda film akışı yapın, e-Kitap okuyun veya FaceTime arkadaşlarınızı okuyun. Bu iPad Air yalnızca bir pound ağırlığında olduğundan(yeni bir sekmede açılır), bu yaz eğlenmek için ihtiyacınız olan her yere yanınızda götürmek çok kolay. Bir sonraki uçuşunuzda meşgul olmak için kullanabilir veya sıcak bir günde klimanın içine girip en sevdiğiniz diziyi izleyebilirsiniz.

Bu yazı size yeni gelen gümüş renkli iPad Air 32GB ile şımartın(yeni bir sekmede açılır)şimdi sınırlı bir süre için yalnızca 179,99 ABD doları (kayıtlı 499 ABD doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow