En iyi Apple fırsatı: MacBook Pro’yu yenileyin 236 dolara satışta

TL;DR: 4 Kasım’dan itibaren alabilirsiniz. yenilenmiş Apple MacBook Pro 349$ yerine yalnızca 235,97$’a — bu %32’lik bir tasarruf demektir. Apple meraklılarının alışveriş yapması zordur ve bunun nedeni hediye seçeneklerinin eksikliği değildir. MacBook’a meraklı ve klasik Apple teknolojisinden hoşlanan birini tanıyorsanız, bu zamana meydan okuyan, yenilenmiş MacBook Pro, düşünceli ve pratik bir hediye seçeneği olabilir. Ve […]

En iyi Apple fırsatı: MacBook Pro’yu yenileyin 236 dolara satışta

TL;DR: 4 Kasım’dan itibaren alabilirsiniz. yenilenmiş Apple MacBook Pro 349$ yerine yalnızca 235,97$’a — bu %32’lik bir tasarruf demektir.


Apple meraklılarının alışveriş yapması zordur ve bunun nedeni hediye seçeneklerinin eksikliği değildir. MacBook’a meraklı ve klasik Apple teknolojisinden hoşlanan birini tanıyorsanız, bu zamana meydan okuyan, yenilenmiş MacBook Pro, düşünceli ve pratik bir hediye seçeneği olabilir. Ve belki de en önemlisi gerçekten uygun fiyatlı olması.

Bu sınırlı süreli teklifle tatil alışveriş telaşının önüne geçin: 9 Kasım’a kadar yenilenen MacBook Pro için 235,97 ABD doları (349 ABD doları).

Yenilenmiş MacBook Pro: Eski ama güzel

Yenilenmiş ürünleri satın almak, eski cihazlara ikinci bir yaşam şansı vermenin bir yoludur. Bu MacBook Pro’ya kalitesini belirtmek için “B” sınıfı yenilenmiş notu verildi; hafif aşınmalar ve çizikler gibi bazı kozmetik kusurlar var, ancak cihazın ekranında bu kusurlar yok.

Yepyeni modeller için alışveriş yapmakla karşılaştırıldığında yüzlerce tasarruf ederken, aynı zamanda biraz da kazanabilirsiniz. sonraki modellerde durdurulan özellikler. Bu MacBook Pro’da bir CD ve DVD okuyucu, bir SD kart yuvası, USB 3 ve 3,5 mm aux girişleri ve daha yeni modellerde bulamayacağınız çok daha fazlası bulunur.

Anahtar özellikler: 13,3 inç ekran, Intel Core i5 ve 500 GB depolama alanı

Bu MacBook Pro’nun ayrıca günümüz standartlarına uygun olduğu iddia edilen teknik özellikleri de var:

  • 1366×768 çözünürlüklü 13,3 inç ekran

  • Intel Core i5 işlemci ve 4GB RAM

  • 500GB sabit disk alanı

  • Tek şarjla yedi saate kadar pil ömrü

  • HD FaceTime kamera

Apple mağaza raflarına yeni giren yepyeni modeller gibi performans göstermeyecek ancak en yeni özelliklere ihtiyaç duymayanlar için uygun fiyatlı bir seçenek.

Kupon gerektirmeden 9 Kasım saat 23:59’a (PT) kadar 235,97 $ (normal 349 $) fiyatla satışa sunulan bu yenilenmiş Apple MacBook Pro ile hayatınızdaki bir Apple tutkununu şaşırtın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow