MCU Yıldızı, Wakanda Forever’ın Başlangıçta İki Kara Pantere Sahip Olduğunu Söyledi

Ev film Haberleri MCU Yıldızı, Wakanda Forever’ın Başlangıçta İki Kara Pantere Sahip Olduğunu Söyledi Letitia Wright, Black Panther: Wakanda Forever’ın başlangıçta iki Kara Panter’e sahip olduğunu ve plan değişikliğini “acı tatlı” olarak nitelendirdiğini açıklıyor. Sonunda kostümü giymeye başlayan Letitia Wright, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda başlangıçta iki Kara Panter içeriyordu. Marvel Sinematik Evreni’nin devamı, Wright’ın […]

MCU Yıldızı, Wakanda Forever’ın Başlangıçta İki Kara Pantere Sahip Olduğunu Söyledi

Letitia Wright, Black Panther: Wakanda Forever’ın başlangıçta iki Kara Panter’e sahip olduğunu ve plan değişikliğini “acı tatlı” olarak nitelendirdiğini açıklıyor.


Sonunda kostümü giymeye başlayan Letitia Wright, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda başlangıçta iki Kara Panter içeriyordu. Marvel Sinematik Evreni’nin devamı, Wright’ın Shuri’sinin ve ailesinin ve aynı adı taşıyan ülkesinin Kral T’Challa’nın kaybıyla boğuştuğunu ve aktör Chadwick Boseman’ın 2020’de kolon kanserinden gerçek hayattaki ölümüyle bağ kurduğunu gördü. Annesi Angela Bassett’in ölümünün ardından Kraliçe Ramonda ve Tenoch Huerta’nın Namor’u ve Talokan ile yaklaşan savaş, Shuri kalp şeklindeki bitkiyi yeniden yaratmayı başardı, onu Wakanda’nın yeni Kara Panteri olmak için kullandı ve rahmetli erkek kardeşinin yerine geçti, ancak her zaman niyet bu değildi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

üzerinde görünürken İmparatorluk Filmi Podcast’iLetitia Wright, Wakanda’nın yeni koruyucusu olma konusunu açtı. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. MCU yıldızı, Shuri’nin her zaman kendi takım elbisesini alma planının olmadığını, aynı zamanda yakın zamanda yayınlanan devam filminin aslında kendisi ve T’Challa ile birlikte iki Kara Panter içerdiğini, ancak bu Chadwick Boseman’ın ölümünün ardından değiştiğini doğruladı. Wright’ın aşağıda neler paylaştığına bakın:

Acı tatlıydı. Shuri bunu her zaman yapacaktı. Ama erkek kardeşinin yanında olacağı farklı bir şekilde yapılacaktı, bunu gerçekten keşfedin, çizgi romanlardaki gibi, T’Challa ve Shuri’nin yan yana Kara Panter olma yollarını araştırın ve nasıl olacağını anlamaya çalışın. uluslarını savun. Ama maalesef öyle olmadı. Sorumluluğu biliyordum, ağırlığını biliyordum ama acı tatlıydı, çok mücadele ettiğim bir şeydi. Ama kendimle son derece gurur duyuyorum, büyük desteğim oldu.

İlgili: Black Panther 2 Twist “Wakanda Forever” Daha da Mükemmel Bir Başlık Yaptı


Gelecekte Hala Birden Fazla Kara Panter Olabilir mi?

Wakanda Forever'daki Kara Panter maskesi

Filmin vizyona girmesinden önce, MCU hayranları arasında birden fazla Kara Panterin dahil edildiğine dair çeşitli teoriler dolaşıyordu. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Boseman’ın T’Challa’sının bıraktığı boşluğu doldurmak için, bunların tümü öncelikle Wright’ın Shuri’sinin bunlardan en az biri olduğuna işaret ediyordu. Marvel’in çizgi romanlarında durumun böyle olduğu düşünüldüğünde, izleyiciler Lupita Nyong’o’dan Nakia’nın mı, Danai Gurira’dan Okoye’nin mi yoksa Winston Duke’den M’Baku’nun da kostümü giyip giyemeyeceğini tartışırken, Shuri’nin bu rolü üstlenmesi en mantıklısıydı. Erken Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Fragmanlar, yeni kahramanın kimliğini unutulmaz bir şekilde gizli tuttu, ancak Shuri’nin eldivenlerinin ve daha ince fiziğinin dahil edilmesi, birçok kişinin doğru bir şekilde onun Wakanda’nın yeni koruyucusu olacağına inanmasına neden oldu.

Shuri nihayetinde filmdeki tek Kara Panter haline gelse de, MCU’nun geleceğinin kahramanın birden fazla enkarnasyonunu görüp göremeyeceği sorusu devam ediyor. Shuri’nin 20. yüzyılın sonunda Talokan’dan bir bitki kullanarak kalp şeklindeki bitkiyi yeniden oluşturmayı başardığı göz önüne alındığında Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda, bir başkasının görevi üstlenmesi ve Wakanda’nın koruyucusu olması için kapı açık. M’Baku, Shuri’nin yokluğunda taht için meydan okumaya, onu Wakanda Kralı olarak kurmaya ve dolayısıyla yeni bir Kara Panter olması için kapıyı açmaya çalışırken, MCU devam filminin sonlarına doğru bu bile dalga geçildi.

Bununla birlikte, ilk film böyle bir meydan okuma için kostümü önceki giyen kişinin gücünün kaldırılması gerektiğini belirtirken, M’Baku’nun Shuri’ye olan saygısı ve Shuri’de tersi. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda İki kederli T’Challa ve Ramonda’nın ölümleri, birincisinin ikincisinin güçlerini ve takımını korumasına izin verdiğini görebilirdi. M’Baku zaten Kara Panter’in yeteneklerine sahip olmayan güçlü bir varlık olmasına rağmen, kalp şeklindeki bitkiyi hep birlikte yemekten vazgeçmesini ve Wakanda’yı birlikte yönetmek için Shuri ile bir ittifak kurmasını veya onun M’Baku olarak hizmet etmesini sağlamak ilginç olurdu. onların hükümdarı iken onun koruyucusu. Filmin T’Challa’nın oğlu Toussaint’i de tanıttığı düşünülürse, MCU’nun geleceğinde bütün bir Kara Panter ailesi gelebilir.

Sonraki: Kara Panter: Wakanda Sonsuza Kadar T’Challa’ya Karmaşık Bir Miras VeriyorKaynak: İmparatorluk

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory