Meta’nın yeni fikri: Tweet’leriniz, ancak Instagram’da

Bu hayatta sürekli olarak güvenebileceğimiz çok az şey vardır. Maggie Nelson’ın yazıları bizi her zaman duygulandıracak, annemin gözleme tarifi her zaman tokatlayacak ve Meta her zaman kendi platformlarını değiştirerek diğer platformlardan kullanıcıları almaya çalışacaktır. Çarşamba günü, sadece haftalar sonra Elon Musk “bunun batmasına izin ver” twitter merkez, sosyal medya danışmanı ve endüstri analisti Matt Navarra […]

Meta’nın yeni fikri: Tweet’leriniz, ancak Instagram’da

Bu hayatta sürekli olarak güvenebileceğimiz çok az şey vardır. Maggie Nelson’ın yazıları bizi her zaman duygulandıracak, annemin gözleme tarifi her zaman tokatlayacak ve Meta her zaman kendi platformlarını değiştirerek diğer platformlardan kullanıcıları almaya çalışacaktır.

Çarşamba günü, sadece haftalar sonra Elon Musk “bunun batmasına izin ver” twitter merkez, sosyal medya danışmanı ve endüstri analisti Matt Navarra tweet attı Meta’nın ekibinin Twitter’da “notlar” özelliğiyle yeni bir rakip oluşturmayı tartışması hakkında instagram, metin odaklı ayrı bir uygulama oluşturmak veya Instagram’a Twitter benzeri yeni akışlar eklemek. Hepsinin kulağa aynı gelmesi dışında güzel isimler olan Gerçek Zamanlı veya Gerçek Makaralar veya Anında olarak adlandırılacaktır.

AYRICA BAKINIZ:

Instagram berbat çünkü süper bir uygulama haline geliyor

Bir Meta çalışanı bir gönderide “Twitter krizde ve Meta’nın büyüsünü geri alması gerekiyor” diye yazdı. New York Times. “EKMEK VE YAĞ İÇİN GİDELİM.”

Twitter’da işler inanılmaz derecede dağınık olsa da, Meta’nın kendi baş ağrıları vardı. zorundaydı Kardashians peşlerinden geldikten sonra korkunç değişiklikleri duraklatın ve tabii ki o dünya çapında demokrasilerin temellerini sarsan yanlış bilgilerin yayılmasını durdurmakta başarısız oldu. Ancak kullanıcılar yıllardır bu bayrakları görmezden geliyor.

Meta’nın herkes için her şey olmaya çalışması yeni bir şey değil. Instagram son zamanlarda çok benzemeye başladı TikTok, ama kötü. Videoya döndü, önerilen gönderileri artırdı, “Sizinkini Ekleyin” çıkartmalarını dışarı itti Reels for Instagram ve remix yetenekleri Facebookve uygulamayı ele geçirmek için tasarlanan kısa biçimli video özelliği olan Reels’e genel olarak öncelik vermeye başladı. TikTok bir tehdit haline gelmeden önce Instagram, Instagram Stories’i başlatarak Snapchat’in başarısını yakaladı. Ve şimdi, post-TikTok dünyasında, bazı ipuçlarını almayı düşündüğüne dair söylentiler yayılıyor. Gerçekçi olfazla.

Platform, alışveriş, çevrimiçi mağazalar, bağlantı paylaşma, araba siparişi verme, arkadaşlarla mesajlaşma ve daha fazlasıyla gerçekten bir süper uygulama olmaya çalışıyor. Mashable daha önce bildirdiberbat.

Teknory