Yenilmez Hediyeler: Atom Eve, PC’de çizgi roman tarzı bir görsel roman sunuyor

Terrible Posture Games, Invincible çizgi romanları ve animasyon dizilerinin kahramanlarından biri olan Atom Eve’den birinin ardından gelen görsel roman RPG uyarlaması Invincible Presents: Atom Eve’de Jill Murray ve Rossi Gifford ile birlikte çalıştı. Korkunç Duruş en çok The Walking Dead: Last Mile ve Mothergunship’teki çalışmalarıyla tanınırken, Atom Eve’in kreatif direktörü Jill Murray Boyfriend Dungeon gibi […]

Yenilmez Hediyeler: Atom Eve, PC’de çizgi roman tarzı bir görsel roman sunuyor

Terrible Posture Games, Invincible çizgi romanları ve animasyon dizilerinin kahramanlarından biri olan Atom Eve’den birinin ardından gelen görsel roman RPG uyarlaması Invincible Presents: Atom Eve’de Jill Murray ve Rossi Gifford ile birlikte çalıştı.

Korkunç Duruş en çok The Walking Dead: Last Mile ve Mothergunship’teki çalışmalarıyla tanınırken, Atom Eve’in kreatif direktörü Jill Murray Boyfriend Dungeon gibi oyunlarda anlatı lideri olarak çalıştı ve Atom Eve’in sanat yönetmeni Rossi Gifford daha önce Riot Games ve Marvel’da karakter tasarımcısı olarak çalıştı.

2023’te PC’ye gelmesi planlanan bu oyun, Yenilmezve Atom Eve ve onun sivil kimliği Samantha Eve Wilkins olarak oynuyorsunuz. Bir süper kahraman olmanın sorumlulukları ile günlük hayatın zorlukları arasında denge kurarken, Atom Eve’in ilişkilerini şekillendirmek ve hikayesinin sonucunu belirlemek için kararlar vermeniz gerekecek.

Oyununuzu çeşitli şekillerde etkileyen birden fazla yol mevcuttur. Bazı yollar, Eve’in gücünü artırmaya odaklanırken, diğerleri, her bir yaşamı benzersiz hissettirecek özel dövüş becerilerinin veya benzersiz diyaloğun kilidini açacaktır. Hikaye, çok sayıda seçenek olduğundan dolayı oyuncuya özgü olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece size uygun bir hikayeye göre oynayabilirsiniz.

Resmi duyuru fragmanında, hafif, sıra tabanlı dövüş sistemine ve görsel roman karakter etkileşimine kısa bir bakışın yanı sıra canlı, çizgi romandan ilham alan dünyaya ilk bakışı alıyoruz. Tam duyuru fragmanı aşağıda görülebilir.

Skybound Entertainment’ın Başkanı ve Baş Kreatif Ofisi Robert Kirkman, “Bu oyunu, orijinal çizgi romanın çizimleri ve tarzındaki yeni dönüşünden dolayı seviyorum. Korkunç Duruş Oyunları, Jill Murray ve Rossi Gifford, gerçekten bir çizgi roman gibi görünen ve hissettiren bir oyunda 20 yıllık Yenilmez’i yeni bir hayata taşımak için inanılmaz bir iş çıkarıyorlar.”

Daha fazla aksiyon dolu oyun deneyimi için aşağıdakilerin bir listesine sahibiz: en iyi süper kahraman oyunları bu sizi Invincible Presents: Atom Eve’in lansmanına hazırlayabilir, ancak biraz daha dövüş ağırlıklı bir şeyseniz, aşağıdaki sayfamıza göz atmaya değer. Mortal Kombat 1 çıkış tarihi, kadrosu ve şu ana kadar bildiğimiz her şey.

Teknory