Microsoft Build 2023 açılış konuşması: Canlı yayın nasıl izlenir?

Geliştirici konferansı sezonu. Google I/O az önce gerçekleşti. Apple’ın WWDC’sine birkaç hafta kaldı. Bu hafta, zamanı Microsoft Yapısı(yeni bir sekmede açılır). Şubat ayında yapay zeka destekli Bing’in piyasaya sürülmesiyle başlayan Microsoft, üretken yapay zeka araçlarını ve özelliklerini son derece hızlı bir şekilde piyasaya sürüyor. Edge ve Azure, bir AI yenilemesiyle donatıldı ve Microsoft 365 Copilot, […]

Microsoft Build 2023 açılış konuşması: Canlı yayın nasıl izlenir?

Geliştirici konferansı sezonu. Google I/O az önce gerçekleşti. Apple’ın WWDC’sine birkaç hafta kaldı. Bu hafta, zamanı Microsoft Yapısı(yeni bir sekmede açılır).

Şubat ayında yapay zeka destekli Bing’in piyasaya sürülmesiyle başlayan Microsoft, üretken yapay zeka araçlarını ve özelliklerini son derece hızlı bir şekilde piyasaya sürüyor. Edge ve Azure, bir AI yenilemesiyle donatıldı ve Microsoft 365 Copilot, iş ve üretkenlik için üretken AI kullanan tamamen yeni bir üründür.

AYRICA BAKINIZ:

Bing sohbet geçmişi ve yeni mobil özellikler bu hafta yayında

Şirketin bu günlerdeki ivmesini göz önünde bulundurarak, Microsoft Build’i ayarlamak ve Microsoft’un Google gibi yapay zeka rakiplerine paralarını nasıl koşturduğunu görmek isteyebilirsiniz. 23-25 ​​Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan etkinliğe sanal olarak katılım ücretsiz. 23 Mayıs 09:00 PT/12:00 ET’de Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın açılış konuşmasıyla başlayacak. OpenAI Başkanı ve Kurucu Ortağı Adam Brockman ile de bir oturum olacak. Ne bekleyeceğiniz konusunda daha fazla ayrıntı için Mashable’ın kardeş sitesi PCMag’in tam özet(yeni bir sekmede açılır). Nasıl izleneceği aşağıda açıklanmıştır:

Microsoft Build web sitesinde nasıl izlenir

Etkinliğin web sitesinden izlemek ve oturumlar hakkında bilgi almak için build.microsoft.com(yeni bir sekmede açılır) ve ücretsiz kayıt formunu doldurun.

YouTube’da Microsoft Build nasıl izlenir?

Ana oturumların canlı yayın kapsamını Microsoft’un YouTube kanalında da izleyebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow