Modder, iPhone 14 Pro Max’e Android telefonların en kötü özelliğini veriyor

TL;DR Bir donanım teknisyeni, bir iPhone 14 Pro Max modelini modifiye etti. Modder, iPhone 14 Pro Max’e Samsung Galaxy cihazlarında bulunanlara benzer kavisli bir ekran verdi. Modder, sonuçları bir dizi fotoğraf ve kısa bir video ile gösterdi. Samsung ve Google’ın aksine, Apple hiçbir zaman kavisli ekran sularına ayak parmağını sokmakla ilgilenmedi. Ancak, bir iPhone’un yuvarlak […]

Modder, iPhone 14 Pro Max’e Android telefonların en kötü özelliğini veriyor

TL;DR

  • Bir donanım teknisyeni, bir iPhone 14 Pro Max modelini modifiye etti.
  • Modder, iPhone 14 Pro Max’e Samsung Galaxy cihazlarında bulunanlara benzer kavisli bir ekran verdi.
  • Modder, sonuçları bir dizi fotoğraf ve kısa bir video ile gösterdi.

Samsung ve Google’ın aksine, Apple hiçbir zaman kavisli ekran sularına ayak parmağını sokmakla ilgilenmedi. Ancak, bir iPhone’un yuvarlak ekran kenarlarıyla nasıl görüneceğini merak ettiyseniz, o zaman bir mod oluşturucu isteklerinizi yanıtladı.

İPhone donanım teknisyeni olduğunu iddia eden bir Twitter kullanıcısı, geçtiğimiz günlerde en son projelerini, değiştirilmiş bir iPhone 14 Pro Max’i ortaya çıkardı. Mod yapımcısı, proje için telefona bazı Android telefonlarda bulunan en tartışmalı tasarım seçeneklerinden biri olan kavisli bir ekran vermeye karar verdi.

Değişiklik, telefonun çerçevesini yenisiyle değiştirmeyi ve ekranı yenisiyle değiştirmeyi içeriyordu. Bunun dışında, ancak, diğer her şey hemen hemen aynı.

Sonuçları aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz.

Ben iphone 14 pro max kavisli ekran yapıyorum bunu yapmak istiyorsan bana telefonunu gönder orta çerçeveyi değiştirmemiz lazım pic.twitter.com/qTJVGY6BHk

Ek olarak teknisyen, cihazın her tarafını ve ahizeyi çalışırken gösteren kısa bir video sağladı.

İster kavisli ekranların hayranı olun ister nefret eden biri olun, muhtemelen hepimiz iPhone’ların bu tür ekranlarla biraz tuhaf göründüğü konusunda hemfikir olabiliriz. Ve muhtemelen bu ilginç düşünce deneyinin Apple’ı da yakın zamanda bu yola girmeye ikna etmeyeceğini söylemek yanlış olmaz.

Teknory