Moto G 5G 2024, önemli bir tasarım değişikliğini gösteren sızıntıyı ortaya koyuyor

TL;DR Motorola Moto G 5G görselleri ve telefonu çeşitli açılardan gösteren 360 derecelik bir video internete sızdırıldı. Telefon, 2023 modeline göre yeniden tasarlanmış bir arka kamera muhafazasına sahip. Moto G 5G telefonları, bütçe segmentinde güvenilir ve güçlü ürünlerdir ve biz de Moto G 5G 2023’ü “iyi bir başlangıç ​​akıllı telefonu” olarak adlandırdık. Şimdi, Motorola Moto […]

Moto G 5G 2024, önemli bir tasarım değişikliğini gösteren sızıntıyı ortaya koyuyor

TL;DR

  • Motorola Moto G 5G görselleri ve telefonu çeşitli açılardan gösteren 360 derecelik bir video internete sızdırıldı.
  • Telefon, 2023 modeline göre yeniden tasarlanmış bir arka kamera muhafazasına sahip.

Moto G 5G telefonları, bütçe segmentinde güvenilir ve güçlü ürünlerdir ve biz de Moto G 5G 2023’ü “iyi bir başlangıç ​​akıllı telefonu” olarak adlandırdık. Şimdi, Motorola Moto G 5G 2024 görselleri internete sızdırılmış gibi görünüyor.

MySmartPrice ve seri bilgi sızdıran Steve ‘OnLeaks’ Hemmerstoffer, Moto 5G 2024’ü gösteren görseller ve 360 ​​derecelik bir video yayınladı. Aşağıdaki resimlere ve sayfanın üst kısmındaki videoya göz atın.

Resimler ve videolarda, Moto G 5G 2023 ile karşılaştırıldığında yeniden tasarlanmış çift arka kamera muhafazasına sahip bir telefon gösteriliyor. Daha spesifik olarak, yeni telefonun kamera muhafazası köşeye daha da itilmiş gibi görünüyor ve arka kısımla aynı malzemeden kalıplanmış gibi görünüyor kapak.

Moto G 5G 2024’ün geri kalanı selefine oldukça benziyor. Bu, önemli bir çeneye sahip, ortaya monte edilmiş delikli bir kesim anlamına gelir. Yeni telefon aynı zamanda eski cihazın yan parmak izi tarayıcısını ve 3,5 mm bağlantı noktasını da koruyor gibi görünüyor.

Aksi takdirde, Motorola’nın telefonunun 6,5 inç ekrana sahip olacağı ve 164,4 x 74,9 x 8,2 mm (genel olarak 2023 telefonuyla aynı doğrultuda) ölçülerinde olacağı söyleniyor. Diğer özellikler hakkında hiçbir bilgi yok ancak önceki telefona göre büyük bir yükseltme beklemiyoruz. Yine de sağlam ve ucuz bir telefon arayışında olanlar buna dikkat etmeli.

Moto G 5G 2024, önemli bir tasarım değişikliğini gösteren sızıntıyı ortaya koyuyor

Teknory