Motorola Razr Plus artık canlı Peach Fuzz seçeneğiyle sunuluyor

TL;DR Motorola, RAZR Plus’ı şeftali tüyü renk seçeneğiyle duyurdu. Bu, Pantone’nin yılın rengidir ve etkili bir şekilde açık turuncu renk şemasıdır. Bu varyant için şu anda diğer Razr Plus modelleriyle aynı doğrultuda 699 dolar ödemeniz bekleniyor. Motorola, RAZR ve RAZR Plus ile gerçekten de parkın dışına çıktı. Birincisi, uygun bir orta sınıf katlanabilir telefon deneyimi […]

Motorola Razr Plus artık canlı Peach Fuzz seçeneğiyle sunuluyor

TL;DR

  • Motorola, RAZR Plus’ı şeftali tüyü renk seçeneğiyle duyurdu.
  • Bu, Pantone’nin yılın rengidir ve etkili bir şekilde açık turuncu renk şemasıdır.
  • Bu varyant için şu anda diğer Razr Plus modelleriyle aynı doğrultuda 699 dolar ödemeniz bekleniyor.

Motorola, RAZR ve RAZR Plus ile gerçekten de parkın dışına çıktı. Birincisi, uygun bir orta sınıf katlanabilir telefon deneyimi sunarken, ikincisi, Galaxy Z Flip serisine gerçek bir meydan okuma sunuyor.

Şimdi Motorola, RAZR Plus’ı Şeftali Tüyü renk seçeneğiyle sunduğunu duyurdu. Bu, Peach Fuzz’un renk enstitüsünün yılın rengi olması nedeniyle Pantone ile yapılan bir işbirliğidir.

Aksi takdirde, Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga seti, 165Hz katlanır OLED ekran, 256 GB depolama alanı ve kablosuz şarjlı 3.800 mAh pil içeren aynı Plus modelini alırsınız.

Motorola Razr Plus şeftali tüyü sürümü render

Motorola’nın telefonu ayrıca uygulamalarınızın çoğunu çalıştırabilen 3,6 inçlik bir kapak ekranına da sahiptir. Bu, bu yıl piyasaya sürülen diğer kapaklı katlanabilir cihazların çoğundan farklıdır; bu, genellikle kapak ekranını çalışan widget’larla sınırlandırır.

Motorola RAZR Plus Peach Fuzz sürümünün 12 Aralık’ta piyasaya sürülmesi bekleniyor ve diğer renk çeşitleri gibi önerilen fiyatı da 999 dolar. Ancak şu anda diğer renk çeşitleri gibi Peach Fuzz modeli de şu anda promosyon fiyatıyla listeleniyor. Motorola’nın web sitesinde 699 dolar.

Motorola Razr Plus artık canlı Peach Fuzz seçeneğiyle sunuluyor

Teknory