Motorola Razr sızıntısı, büyük kapak ekranını gösteriyor

TL;DR Motorola, yaklaşmakta olan Razr’ın piyasadaki bir kapaklı telefondaki en büyük kapak ekranına sahip olacağını doğruladı. Yeni bir sızıntı, kapak ekranının Motorola’nın birinci sınıf Razr telefonunda nasıl görüneceğini gösteriyor. Motorola Razr 40 Ultra ile ilgili ayrıntılar çok az. Bu haftanın başlarında Motorola, bir sonraki Razr’ın piyasadaki bir kapaklı telefondaki en büyük kapak ekranına sahip olacağını […]

Motorola Razr sızıntısı, büyük kapak ekranını gösteriyor

TL;DR

  • Motorola, yaklaşmakta olan Razr’ın piyasadaki bir kapaklı telefondaki en büyük kapak ekranına sahip olacağını doğruladı.
  • Yeni bir sızıntı, kapak ekranının Motorola’nın birinci sınıf Razr telefonunda nasıl görüneceğini gösteriyor.
  • Motorola Razr 40 Ultra ile ilgili ayrıntılar çok az.

Bu haftanın başlarında Motorola, bir sonraki Razr’ın piyasadaki bir kapaklı telefondaki en büyük kapak ekranına sahip olacağını doğruladı. Bu ifşanın hemen ardından, bize o ekranın nasıl görüneceğini gösteren yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Tipster sayesinde Motorola Razr 40 Ultra’nın yeni görselleri sızdırıldı Evan Blass Twitter’dan. Görüntüler, cihazın devasa kapak ekranını tüm görkemiyle gösteriyor.

Ancak görüntüler sadece ekranı göstermiyor; Motorola’nın telefona vereceği bazı özelleştirme seçeneklerini de ortaya koyuyor. Bu özelleştirme seçenekleri arasında düzen, yazı tipi, renk, sesler, ekran boyutu, yazı tipi boyutu, simge şekli, temalar ve duvar kağıtları bulunur.

Arka planlardan birinin labirentte bir topu var gibi görünüyor. Bu, telefonunuzu bir yöne veya başka bir yöne eğerek topu yönlendirmenizi sağlayan etkileşimli bir arka plan olabilir mi?

Ne yazık ki, Motorola’nın yaklaşmakta olan Razr’ına ilişkin ayrıntılar çok az ve çok uzak. Şirket henüz ahizeyi resmi olarak duyurmadı bile. Bu sızıntı dışında tek bildiğimiz, bunun söylentilere göre birinci sınıf Razr modeli olabileceği.

Motorola bu telefonu ABD’ye gönderecek mi? Nihayetinde şirketin bu cihazla ne yapmayı planladığı bilinmiyor. 2022’de ABD’ye yeni bir Razr teslim etmekten kaçındı. Dolayısıyla şirketin bunu bu yıl tekrar yapması makul olacaktır. Bununla birlikte, şirketin katlanabilir serisine ilk kez ikinci bir model eklediği düşünüldüğünde, bu Motorola’nın biraz daha iddialı hissettiğini gösterebilir.


Motorola Razr sızıntısı, büyük kapak ekranını gösteriyor

Teknory