Motorola Razr Ultra, sızan tanıtım videosunda tüm ayrıntılarıyla gösteriliyor

TL;DR İnternete sızan bir Motorola Razr Ultra reklamı ortaya çıktı. Tanıtım, telefonun özelliklerini çalışırken gösterir. Sadece birkaç saat önce, ABD’de Motorola Razr Plus olarak markalanacak olan Motorola Razr Ultra ile ilgili tüm ayrıntıları aldık. Bu sızıntının ardından telefonun tüm açılarını video halinde gösteren yeni bir sızıntı geldi. Dün, sızıntı yapan Evan Blass twitter en iyi […]

Motorola Razr Ultra, sızan tanıtım videosunda tüm ayrıntılarıyla gösteriliyor

TL;DR

  • İnternete sızan bir Motorola Razr Ultra reklamı ortaya çıktı.
  • Tanıtım, telefonun özelliklerini çalışırken gösterir.

Sadece birkaç saat önce, ABD’de Motorola Razr Plus olarak markalanacak olan Motorola Razr Ultra ile ilgili tüm ayrıntıları aldık. Bu sızıntının ardından telefonun tüm açılarını video halinde gösteren yeni bir sızıntı geldi.

Dün, sızıntı yapan Evan Blass twitter en iyi yaptığı şeyi yapmak. Tipster, Motorola Razr Ultra için sızdırılmış bir tanıtım gibi görünen 44 saniyelik bir video klip yayınladı.

Bir katlanabilir telefon reklamından bekleyeceğiniz üzere, ahizenin tekrar tekrar açılıp kapandığını görüyoruz. Ayrıca o devasa ön kapak ekranına da iyi bir göz atıyoruz. Bununla birlikte, daha da ilginci, video ön kapağın Google Haritalar, bir oyun ve çeşitli saat yüzleri dahil olmak üzere çeşitli uygulama ve widget’ları çalıştırdığını gösteriyor. Ek olarak, dış kameralar tarafından çekilen görüntünün kapakta gösterildiği bir selfie modunu gösterir.

Bu videoda gördüğümüz hemen hemen her şey, daha önceki sızıntılar sayesinde zaten büyük bir kısmının farkındayız. Ancak, bu özelliklerden bazılarını çalışırken görmek güzel.

Avrupa’da Motorola Razr Ultra’nın 1.169 € ile 1.199 € arasında bir fiyata sahip olması bekleniyor ve Glacier Blue, Infinite ve Viva Magenta renklerinde satışa sunulacak. Avrupa ve ABD fiyatları biraz farklılık gösteriyor, ancak telefonun 1.200 ila 1.300 $ aralığında olması muhtemel.

Motorola, lansmanın 1 Haziran’da gerçekleşeceğini onayladı. Önceki sızıntılara göre, dış ekran 3,6 inç boyutunda ve 165 Hz yenileme hızına sahip. Ana ekrana gelince, 1080 x 2640 çözünürlüğe sahip 6.9 inç FHD+ pOLED ekran görmeyi bekliyoruz. 33W hızlı kablolu şarj.


Motorola Razr Ultra, sızan tanıtım videosunda tüm ayrıntılarıyla gösteriliyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow