MSO 2019 ve Windows 11 Pro’yu yalnızca 49,97 $ karşılığında edinin

TL;DR: Bu dinamik ikilinin bu teklifini kaçırmayın: Windows için Microsoft Office Pro Plus 2019 ve Windows 11 Pro, 25 Aralık’a kadar yalnızca 49,97 ABD Doları (normal 408 ABD Doları) karşılığında. Belirli bir kişiyi listenize ne alacağınızdan emin olamamanız sinir bozucudur. Listenizdeki profesyonel, öğrenci veya çevrimiçi tarayıcı için mücadele ediyorsanız kalıpların dışında düşünmeniz ve dijitale yönelmeniz […]

MSO 2019 ve Windows 11 Pro’yu yalnızca 49,97 $ karşılığında edinin

TL;DR: Bu dinamik ikilinin bu teklifini kaçırmayın: Windows için Microsoft Office Pro Plus 2019 ve Windows 11 Pro, 25 Aralık’a kadar yalnızca 49,97 ABD Doları (normal 408 ABD Doları) karşılığında.


Belirli bir kişiyi listenize ne alacağınızdan emin olamamanız sinir bozucudur. Listenizdeki profesyonel, öğrenci veya çevrimiçi tarayıcı için mücadele ediyorsanız kalıpların dışında düşünmeniz ve dijitale yönelmeniz gerekebilir. Windows ve Windows 11 Pro için bu Microsoft Office Pro Plus 2019 paketi, 25 Aralık’a kadar yalnızca 49,97 ABD Doları (408 ABD Doları) karşılığında satışta.

Windows için Microsoft Office Pro Plus 2019, bu uygulama paketi için size ömür boyu lisans sağlar. Listenizdeki birine Word, Excel ve PowerPoint gibi denenmiş ve onaylanmış üretkenlik uygulamalarına ömür boyu erişim hakkı vermiş olacaksınız. Ayrıca verimliliği artırmak için Outlook, OneNote, Access ve Publisher ile birlikte gelir. Dikkat edilmesi gereken bir nokta da bu sürümün Teams’i içermemesi, ancak Windows 11 Pro’nun Teams entegre olarak gelmesi, dolayısıyla kaybolmamasıdır.

Windows 11 Pro, herkesin çağa ayak uydurmasını sağlayacak şık ve modern bir arayüze sahiptir. Bu güncellenmiş işletim sistemi, kullanıcılara biyometrik oturum açma, gelişmiş antivirüs koruması ve yalnızca güvenilir uygulamaların kulübünüze girmesine izin veren bir güvenlik görevlisi veya kapı bekçisi gibi davranan Akıllı Uygulama Kontrolü gibi yükseltilmiş güvenlik sağlar.

Daha yaratıcı tarafta, Windows 11 Pro, üstün grafikler ve daha fazlası için Windows Studio Effects ve DirectX 12 Ultimate özelliklerine sahiptir.

Bu Windows paketiyle sevdiklerinize yıllar boyu üstün bir dijital deneyim yaşatın.

Mashable Fırsatları

Elde etmek Windows ve Windows 11 Pro için Microsoft Office Pro Plus 2019 25 Aralık saat 23:59 PT’ye kadar yalnızca 49,97 ABD Doları (normal 408 ABD Doları) karşılığında, nakliye veya kupon gerekmeden.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow