Bu taşınabilir Apple Watch şarj cihazını %60 indirimle alın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR; 31 Ekim’e kadar bir Apple Watch Taşınabilir USB Şarj Cihazı alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 39,95$ yerine sadece 14,99$’a — bu %62 tasarruf demektir. Tüm gün takmak istediğiniz bir saat için, Apple Watch, Ultra, SE veya başka bir şekilde, şarj edilmesi kesinlikle bir güçtür. Satın alındığında …


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR; 31 Ekim’e kadar bir Apple Watch Taşınabilir USB Şarj Cihazı alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 39,95$ yerine sadece 14,99$’a — bu %62 tasarruf demektir.


Tüm gün takmak istediğiniz bir saat için, Apple Watch, Ultra, SE veya başka bir şekilde, şarj edilmesi kesinlikle bir güçtür. Satın alındığında şarj cihazıyla birlikte gelse de, özellikle seyahat ederken tam olarak en taşınabilir seçenek değildir.

Apple, saat listesinin günde 18 saate kadar dayanabileceğini iddia ediyor, ancak aldığınız bildirimler seliyle ve fitness uygulamalarını kullanmaya devam etmenizle, sözlerini tutmadıklarını görebilirsiniz. Muhtemelen akıllı saatinizi güçlendirmeniz gerekiyor(yeni bir sekmede açılır) gün boyunca, ancak Apple Watch Taşınabilir USB Şarj Cihazı ile bu deneyimi bir sıkıntı olarak görmezsiniz. 31 Ekim’e kadar sürecek envanter temizleme satışı sırasında, %60’ın üzerinde indirimle alabilirsiniz.

Apple Watch’ınızın boyutunda taşınabilir bir şarj cihazı

Bu hafif şarj cihazı, her tür Apple Watch’a hitap eder. Sürümünüz ne olursa olsun, verimli bir şekilde suyunu çekebilir. Ancak standart Apple Watch şarj cihazlarının aksine(yeni bir sekmede açılır), bu tellerden yoksun. Standart bir USB çubuğuna benziyor ancak temas halinde saatinizi hemen doldurmak için yerleşik bir manyetik emme modülüne sahip.

Her şeyden önce bir USB şarj cihazı olduğundan, saatinize yakıt ikmali yapmak için bir elektrik prizine koşmanız gerekmeyecek. Güç kaynağı olarak bilgisayarınızı veya taşınabilir pilinizi kullanabilirsiniz. Tam şarj için yaklaşık iki ila üç saat sürecek şekilde üretilmiştir ve bu, geleneksel bir şarj cihazıyla meyve suyu sıkmaya kıyasla daha uzun olsa da, sağladığı kolaylık fazladan zamanı telafi eder. Hatta güvenli şarj özellikleriyle birlikte gelir, bu nedenle cihazınıza potansiyel olarak zarar verme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Apple Watch’unuzu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalıştırın

Bu taşınabilir şarj cihazıyla Apple Watch’unuzu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalıştırın. Normalde 39 dolardan satılıyor, ancak bu Stok Fazlası Fırsatları etkinliği sayesinde, daha da fazla tasarruf edebilir ve bu Apple Watch Taşınabilir USB Şarj Cihazını alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 31 Ekim’e kadar sadece 14,99 $’a satışta – kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory